Akce školy

Červen 2017

Akce Termín Odkaz
Botanicus - exkurze - II. AD, III. BC 1. 6.  
4. MŠ - MDD - projekt "Děti dětem" 1. 6.  
Recitační soutěž - oblastní kolo - Stará Huť - 1. - 5. ročník 2. 6.  
Atletická všestrannost - 1. - 3. ročník 6. 6.  
Plavecko-běžecký pohár - krajské kolo 8. 6.  
Atletická všestrannost - 4. - 5. ročník 8. 6.  

Květen 2017

Akce Termín Odkaz
MěK - Adresát neznámý - autorské čtení - IX. B 2. 5.  
MěK - Adresát neznámý - autorské čtení - IX. A 3. 5.  
Letiště Dlouhá Lhota - exkurze - II. A 3. 5.  
O pohár ředitele školy 2017 - florbal - výběr žáků 8. a 9. roč. 3. 5.  
"Krejčík Honza" - divad. představení - KD 4. 5. ZDE
McDonald's Cup - 1.- 3. ročník - okr. kolo 4. 5. ZDE
MěK - Adresát neznámý - autorské čtení - IX. C 4. 5.  
O nečínský poklad 2017 - florbal - výběr žáků 6. a 7. roč. 5. 5.  
Testování ČŠI - V. AB - Aj 9. 5. ZDE
Orientační běh 9. 5.  
MěK Dobříš - beseda - VIII. A 9. 5.  
MěK Dobříš - beseda - VIII. BC 10. 5.  
Orlovna - II. C 10. 5.  
Pohár rozhlasu - ml. žáci a žákyně 10. 5. ZDE
MěK Dobříš - beseda - VIII. AB 11. 5.  
Pohár rozhlasu - st. žáci a žákyně 11. 5. ZDE
ZOO Plzeň - exkurze - VII. BC 11. 5.  
Testování ČŠI - V. AC 11. 5. ZDE
Spaní ve škole - ŠD 12. 5.  
Testování ČŠI - V. B 12. 5.  
Vycházka do okolí - 2. ročník 15. 5. ZDE
Plavecko-běžecký pohár 16. 5.  
Pythagoriáda - okresní kolo - 5. ročník 16. 5.  
Testování ČŠI - V. C 16. 5.  
MěK Dobříš - beseda ( M. Míková ) - 2. ročník 17. 5. ZDE
Anglicko-české divadlo v KD Dobříš - 3. a 4. ročník 17. 5. ZDE
Pythagoriáda - okresní kolo - 6. a 8. ročník 17. 5.  
Testování ČŠI - V. AB 17. 5.  
Důl Josef + TEP FAKTOR - Chotilsko - IX. AB 17. 5.  
Recitační soutěž - školní kolo - 1. - 5. ročník 18..5.  
Dopravní hřiště - stadion - III. A 18. 5.  
Dopravní hřiště - ŠD 18. 5.  
VHÚ + Památník Žižkov - exkurze - IX. AB 18. 5. ZDE
Testování ČŠI - V. C 18. 5.  
Windsurfingový kurz - Chorvatsko 19.- 28. 5.  
Veletržní palác Praha - 29 žáků 6. ročníku 23. 5.  
Testování žáků sportovních tříd - 4. ročník, budoucí 6. ročník 23. 5.  
MěK Dobříš - beseda - přípravná třída 24. 5.  
Ukázka městské policie - I. C, II. D 24. 5.  
Dopravní výchova - Příbram - IV. AB 25. 5.  
Kozí farma - exkurze - přípravné třídy 25. 5.  
Národní zemědělské muzeum Praha - exkurze - V. BC 25. 5.  
Dopravní výchova - Příbram - IV. BC 26. 5.  
Muzeum Čerčany - exkurze - I. AB 30. 5.  
eTwinning - Děčín - VI. D 30. 5.  
MěK Dobříš - beseda "Pověsti" - 5. ročník 30. 5.  
Divadlo Věž - KD Dobříš - I. AC, II. AC, III. AC 31. 5.  
Pivovar Plzeň - exkurze - výběr žáků 9. roč. 31. 5.  
MěK Dobříš - Pověsti - VI. D 31. 5.  
Filmové představení - Příbram - IV. ABC, V. ABC 31. 5.  

Duben 2017

Akce Termín Odkaz
Plavecký výcvik 2. ročníku 3. 4.  
Velikonoce v Hornickém domku - I. A 3. 4.  
Divadelní představení "Trapas nepřežiju" - KD - 7.- 8. ročník 4. 4. ZDE
Výměna knih v knihovně - IV. B, V. B, VI. A 4. 4.  
Minibasket - II. kat. - dívky 5. 4. ZDE
Lední revue Příbram - I. C, III. D, IV. ABC 5. 4.  
Exkurze Orlovna - zaměstnání rodičů - II. C 5. 4.  
Zápis do 1. ročníku 6.- 7. 4. ZDE  ZDE
Dopravní hřiště - I. BC 6. 4.  
Velikonoční dílna v RC Dobříšek - II. B 7. 4. ZDE
Velikonoční dílna v MC Dobříšek - přípravná třída 7. 4.  
Ukázka bojových umění - VI. AD, VII. A, VIII. BC 7. 4.  
Plavecký výcvik 2. ročníku 10. 4. ZDE
Biologická olympiáda - okr. kolo 10. 4.  
Dopravní hřiště - I. A + přípravné třídy 10. 4.  
Volejbal - chlapci, IV. kategorie 11. 4.  
Volejbal - dívky, IV. kategorie 12. 4.  
Velikonoce - Vysoký Chlumec - II. A, III. C 12. 4. ZDE
"Lakomá Barka" -  Divadlo ABC - 6. ročník 12. 4.  
Dopravní hřiště - stadion - III. AB 18. 4.  
Bovys - projekt pro 1. stupeň 18. 4. ZDE
Helpík - V. AC 18. 4.  
McDonald's Cup - 4.+ 5. ročník 19. 4. ZDE
Drážďany - exkurze - VIII. ABC 19. 4.  
"Stavby ve všech podobách" - Hřiště B. Němcové - 1. st., přípr. třídy, ŠD 20. 4.  
Biologická olympiáda - okresní kolo 20. 4.  
"Den Země" - školní projekt 20. 4. ZDE
Štafetový pohár - 3. a 5. ročník 20. 4.  
Dopravní hřiště - stadion - III. CD 21. 4. ZDE
Dopravní hřiště - stadion - II. AD 24. 4.  
Dopravní výchova 4. ročníku 25. 4.  
McDonald's Cup - 1.- 3. ročník 25. 4. ZDE
Helpík - V. B 25. 4.  
Letiště V. Havla Praha - exkurze - V. AC 26. 4.  
McDonald's Cup - 4.+ 5. ročník - okr. kolo 26. 4.  
Národní zemědělské muzeum - Praha - exkurze - II. AC, III. BC 27. 4. ZDE
"Síla lidskosti" N. Winton - film. představení (+beseda s dramaturgem a vedoucím projektu) - 8. a 9. ročník 27. 4.  
Atletický čtyřboj 27. 4.  
Dopravní hřiště - stadion - II. BC 28. 4.  
Čechova stodola - tradice - II. D, III. D 28. 4.  

Březen 2017

Akce Termín Odkaz
Plavecký výcvik 2. ročníku 6. 3.  
Doškolovací lyžařský kurz žáků 8. a 9. ročníku 6.-11. 3.  
Měk Dobříš - beseda - VII. AB 8. 3.  
Vybíjená 4. - 5. ročník 8. 3.  
Měk Dobříš - beseda - VII. C 9. 3.  
Plavecký výcvik 2. ročníku 13. 3. ZDE 
Den otevřených dveří 14. 3. ZDE
Vybíjená 4. - 5. ročník 14. 3.  
Futsal - 7.+ 9. ročník 14. 3.  
Divadelní představení v KD Dobříš - 0.- 4. ročník 15. 3. ZDE ZDE
Basketbal - III. kat. - chlapci 16. 3. ZDE
Návštěva 2. MŠ Dobříš v 1. třídách a IV.A 16. 3. ZDE
Matematický klokan - 2. - 5. ročník 17. 3. ZDE
Návštěva knihovny - II. B 17. 3.  
Vizitka města - projekt VI. D 17. 3.  
Plavecký výcvik 2. ročníku 20. 3.  
Návštěva 5. MŠ Dobříš v 1. třídách a IV.A 22. 3.  
Návštěva knihovny - II. D 23. 3.  
"Koloběh vody" - Muzeum Dobříš - 0.A 23. 3.  
Basketbal - III. kat. - dívky 23. 3. ZDE
"Koloběh vody" - Muzeum Dobříš - 4.B 24. 3.  
Plavecký výcvik 2. ročníku 27. 3. ZDE
MěK Dobříš - Současná literatura - beseda - IX. BC 28. 3.  
Basketbal - III. kat. - dívky 28. 3.  
Dopravní výchova - 4. ročník 28. 3.  
Olympiáda v Aj - krajské kolo, Kladno 28. 3.  
MěK Dobříš - Současná literatura - beseda - IX. A 29. 3.  
Čtenářská dílna v MěK Dobříš - V. A 29. 3.  
Minibasket - II. kat. - chlapci 30. 3. ZDE
Návštěva 4. MŠ v 1. třídách a IV. A 30. 3.  
Velikonoční workshop v RC Dobříšek - II. D 31. 3.  

Únor 2017

Akce Termín Odkaz
Olympiáda Čj - okresní kolo 1. 2. ZDE
"Koloběh vody" - Muzeum Dobříš - III. C 1. 2. ZDE
Výstava hraček - zámek Dobříš - I. C 2. 2. ZDE
Lyžařský výcvikový kurz - 7. ročník 3.- 9. 2.  
Plavání 2. ročníku 6. 2.  
"Šípková Růženka" - divadlo Příbram - I. ABC, III. CD, IV. AC 6. 2.  
Zimní kurz pro 4. ročník 9.- 15. 2.  
"Veselé zoubky" - program pro 1. ročník 10. 2.  
Plavání 2. ročníku 13. 2.  
Měk Dobříš - beseda - VI. B 13. 2.  
"Pozdravení pro po-zdravení" - Měk Dobříš - přípravné třídy 13. 2. ZDE
"Právní vědomí mladistvých s JUDr. Kašparem" - 9. ročník 14. 2.  
"Veselé zpívání" - hodina pro předškoláky 14. 2. ZDE
Měk Dobříš - beseda - VI. D 15. 2.  
Exkurze do pekárny - přípravné třídy 15. 2. ZDE
Olympiáda z biologie 17. 2. ZDE
"Nechám to plout s vodou" - výstava - přípravné třídy 17. 2. ZDE
Plavání 2. ročníku 20. 2.  
Výměna knih v MěK Dobříš - V. B 20. 2.  
Volejbal - chlapci II. a IV. kat. - okres. kolo 21. 2.  
Měk Dobříš - beseda - VI. C 22. 2.  
Projekt Masopust - přípravné třídy 22. 2. ZDE
Výměna knih v MěK Dobříš - IV. B 22. 2.  
Olympiáda Aj - okresní kolo 22. 2. ZDE
Volejbal - dívky II. a IV. kat. - okres. kolo 22. 2.  
Výměna knih v MěK Dobříš - VI. A 23. 2.  
Národní technické muzeum - přípravné třídy 24. 2. ZDE
Sportovní akce - Měřín - VII. A 24. 2.  
Futsal - Dobříš 24. 2. ZDE
Karneval ve škole - ŠD 25. 2.  

Leden 2017

Akce Termín Odkaz
Národní divadlo Praha - exkurze - V. AC 5. 1.  
Planetárium - II. AC 9. 1.  
"Hravé učení" - hodina pro předškoláky 10. 1. ZDE
Vybíjená - 1. stupeň 10. 1.  
Divadelní představení - ŠJ - IV. ABC, V. ABC 10. 1.  
Výstava LEGO v Praze - ŠD 12. 1. ZDE
Vybíjená - 1. stupeň 12. 1.  
Planetárium - II. BD 16. 1. ZDE
Návštěva knihovny - II. BD 16. 1.  
Bobcat - exkurze - II. A 16. 1.  
Návštěva knihovny - V. B 16. 1.  
Plavecký výcvik 3. ročníku 17. 1.  
Plavecký výcvik 3. ročníku 24. 1.  
Bruslení ZŠ - dle rozpisu 24.- 27. 1.  
Koloběh vody - Muzeum Dobříš - III. D 30. 1.  
Pythagoriáda - šk. kolo - 6.- 8. ročník 30. 1.  
Slavnostní pasování na čtenáře - 1. ročník 31. 1. ZDE
Plavecký výcvik 3. ročníku 31. 1. ZDE

Prosinec 2016

Akce Termín Odkaz
Adventní setkání v areálu 2. ZŠ ( 16.00 - 17.00 hodin ) 1. 12.  
Basketbal 1. 12.  
Beseda v knihovně - IV. ABC 2. 12.  
Mikulášský turnaj - 6. + 7. ročník 2. 12. ZDE
Mikuláš ve škole - výběr žáků 9. ročníku 5. 12. ZDE
Mikuláš v Domově seniorů Dobříš - IX. A 5. 12.  
Třídní projekt - I. C, II. D 5. 12.  
Basketbal 6. 12.  
Den otevřených dveří na OU Dobříš - pro žáky 9. roč. 7. 12.  
Pohádky na Vánoce v KD Dobříš - 1.- 3. ročník 7. 12. ZDE
Kurz 1. pomoci pro žáky 7. a 8. ročníku 7. 12.  
Futsal 8. 12. ZDE
Ovoce do škol - prezentace projektu s "Bovýskem"  1.- 5.ročník 8. 12. ZDE
Svíčkárna + Písek - exkurze - V. ABC 8. 12.  
Pohár ZŠ ve florbale - 1. stupeň 9. 12.  
Vánoční Praha - exkurze - VI. C, VII. B, VIII. BC 12. 12.  
Dobříšské pověsti s MěK Dobříš - VI. D 13. 12.  
České Vánoce - divad. představení v ABC - 45 žáků 8. ročníku 14. 12. ZDE
Česko-anglické divadlo v Příbrami - 5. a 6. ročník 15. 12.  
Filmové představení - Praha - II. ABC. III. C 16. 12.  
Vánoční ladění - odpol. akce s rodiči - přípravná třída 19. 12.  
Filmové představení - Praha - VII. AC, IX. C 19. 12.  
Vánoční příběh - beseda v MěK Dobříš - přípravná třída 20. 12.  
Vánoční stromek pro zvířátka - Bzdinka - přípravné třídy 20. 12.  
Exkurze do Prahy - IX. B 20. 12.  
"Děti seniorům" - Domov seniorů - divad. představení 20. 12.  
Vánoční turnaj - 8. a 9. ročník 21. 12.  
Vánoční posezení s rodiči - společná dílnička - přípravné třídy 21. 12.  
Akce žáků 2. stupně pro III. C a přípravné třídy - VI. D, VIII. C 21. 12.  
Vánoční Čechova stodola - přípravné třídy + 1. ročník 22. 12.  
Péče o zvěř v zimě - II.ABC 22. 12.   ZDE

Listopad 2016

Akce Termín Odkaz
Školský pohár Coca Cola Cup - Příbram 1. 11.  
Beseda v knihovně - přípravná třída 1. 11.  
Výměna knih - II. AC 2. 11.  
T. G. Masaryk, 1. republika - Lány - exkurze - IX. AC 3. 11.  ZDE 
Florbal - okrsek - 8.- 9. ročník 4. 11.  
Výměna knih v knihovně - V. B 4. 11.  
Výměna knih v knihovně 7. 11.  
Beseda v knihovně - VIII. A 8. 11.  
Projekt ALCIS2 - 1. stupeň 8. 11. ZDE  ZDE
Beseda v knihovně - VIII. BC 9. 11.  
Koloběh vody - VHS Dobříš - III. AC 9. 11.  
Koloběh vody - VHS Dobříš - III. BD 10. 11.  
"Hrdý Budžes" - divad. představení - žáci 9. ročníku 11. 11.  
Projekt ALCIS2 - 1. stupeň 11. 11.  
Testování SCIO (Ma, Čj, Aj, OSP) - IX. A 14. 11. ZDE
Kocour Modroočko - divadlo Příbram - I. BC, II. ABCD, III. CD 14. 11.  
Testování SCIO (Ma, Čj, Aj, OSP) - IX. B 15. 11. ZDE
Plavání - 3. ročník - zahájení 15. 11.  
Testování SCIO (Ma, Čj, Aj, OSP) - IX. C 16. 11. ZDE
Florbal - III. kategorie 16. 11.  
Svatá Hora Příbram - xkurze - V. BC 16. 11.  
Beseda v knihovně - IX. C 22. 11.  
Keramická dílna - akce pro předškoláky 22. 11. ZDE
Florbal - okresní kolo 22. 11.  
Konzultace o prospěchu a chování - 15.30-17.00 hodin 22. 11.  
Informace pro žáky 9. roč. a kák. zást. k SŠ - od 17.30 hod 22. 11.  
Beseda v knihovně - IX. AB 23. 11.  
Preventivní akce - Kouření - 5. ročník 28. 11.  
Beseda v knihovně - I. ABC 28. 11.  
Listování - dramatizace knihy - výběr žáků 6. ročníku 29. 11.  
Ovoce do škol - prezentace projektu s "Bovýskem" 1.- 5. ročník 29. 11. ZDE
Beseda se spisovatelkou D. Krolupperovou - I. ABC 30. 11.  

Říjen 2016

Akce Termín Odkaz
Beseda se spisovatelkou P. Braunovou - 8. a 9. ročník 3. 10.  
Coca Cola pohár - IX.C 7. 10.  
Návštěva 5. MŠ - 0.B a I.A 10. 10.  
Svatá Hora - exkurze - II. B, III. B 11. 10. ZDE
Šestajovice (výroba čokolády) - exkurze - II. AC 11. 10.  
Minifotbal - okrsek E 11. 10.  ZDE 
Knihovna - VII. C 11. 10.  
Dopravní výchova - V. B 12. 10.  
Návštěva v knihovně - přípravná třída 12. 10.  
Dopravní výchova - V. AC 13. 10.  
Terezín, Lidice - exkurze - 9. ročník 13. 10. ZDE
Dopravní výchova - V. AC 13. 10.  
Návštěva 2. MŠ - I.B 14. 10.  
Návštěva 4. MŠ - I.C 14. 10.  
Místo, kde žijeme - III. D 17. 10.  
Florbal - okrsek - 6. a 7. ročník 18. 10.  
Beseda v knihovně - Asterix - VI. B 18. 10.  
Podzimní tvoření - akce pro předškoláky 18. 10. ZDE
Přehrada Orlík - exkurze - VIII. A, IX. B 19. 10.  
Beseda v knihovně - VI. ACD 19. 10.  
Výměna knih v knihovně - IV. AB 19. 10.  
Beseda v knihovně - VII. AB 20. 10.  
O pohár hejtmana Středočeského kraje - florbal - 4. a 5. ročník 25. 10.  
Technické muzeum Praha - exkurze - V. A, VI. A  25. 10.  

Září 2016

Akce Termín Odkaz
Fotografování 1. tříd 2. 9.  
Sportovně turistický kurz - Č. Budějovice - VI. A 5. 9. - 9. 9.   
Dopravní výchova - 5. ročník 7. 9.  
Dopravní výchova - 5. ročník 9. 9.  
"Dobří(š) v pohybu" - celostátní kampaň s účastí naší školy 11. 9.  
Poznávací zájezd - Anglie, Londýn - 40 žáků ze 7.- 9. ročníku 11. 9. - 17. 9. ZDE
Pravěk hrou - IV. AC 12. 9.  
Sportovní stmelovací akce - VI. BCD 13. 9. ZDE
Národní divadlo - Praha - večerní představení - žáci z 8. ročníku 15. 9. ZDE
HASÍK pro 2. ročník 15. 9. ZDE
Představení skupiny Pernštejni - pro 6.- 7. ročník 19. 9. ZDE
Výpůjčka knih v knihovně - II.A 19. 9.  
Sportovně turistický kurz - Nová Živohošť - V. A 19.- 23. 9.  
Evropský týden sportu - projekt ALCIS 2 20.9.  ZDE 
HASÍK pro 6. ročník 20. 9.  
Národní divadlo - Praha - večerní představení - žáci z 9. ročníku 21. 9. ZDE
Knihovna - přípravná třída 21. 9.  
Týden techniky v Příbrami - IX. AB 22. 9.  
Poznáváme okolí - V. BC 22. 9.  
St. Huť - Památník K. Čapka - exkurze - IX.C 22. 9.  
HASÍK pro 2. ročník 22. 9. ZDE
HASÍK - exkurze - II. ABCD 23. 9. ZDE 
Vycházka do anglického parku - přípravná třída 23. 9.  
Tonda Obal na cestách - 1. a 2. ročník 26. 9. ZDE
Pravěk hrou - Nižbor - IV. B, V. C 26. 9.  
Hasík - 6. ročník  27. 9.  
Výměna knih v knihovně - III. D 27. 9.  
Přespolní běh  27. 9.  ZDE