Datum Název akce

Počet

zúčastněných

žáků

Umístění
září "Pomáháme zvířatům" - výtvarná soutěž 20 3. místo
B. Hrdličková
27. 9. Přespolní běh   3. místo
11. 10. Minifotbal - skupina E 12 1. místo
17. 10. Okresní finále minifotbalu dívek   10 2. místo
22.10. Okrskové kolo florbal chlapci III.kat. 10 4. místo
22.10. Okrskové kolo florbal dívky III.kat. 10 2. místo
24.10. Okrskové kolo florbal chlapci III.kat. 12 2.místo
24.10. Okrskové kolo florbal dívky III.kat. 12 2.místo
4.11. Fotbal, Coca - cola cup 12 1. místo
1.12. Basketbal dívky IV. kat. 10 3.místo sk.
6.12. Basketbal chlapci IV. kat. 10 3.místo
9.12. Florbalový turnaj okresní kolo ČFbU, 1.st. 12 3.místo
10.1. Vybíjená chlapci 3. třída 12 3. místo
12.1. Vybíjená dívky 3. třída 12 4.místo
1. 2. Olympiáda v Čj - Příbram - okresní kolo 2 6.-9.místo
D. Klouda,VIII.A
22.2. Konverzačnísoutěž Aj - kategorie I.A - okresní kolo 2 8.místo
K. Mikysková
22.2. Konverzačnísoutěž Aj - kategorie II.A - okresní kolo 2 8. místo
D. Nikel,IX.C
8.3. Vybíjená otevřená II. kat. 12 3. místo
14.3. Vybíjená dívky II. kat. 12 2. místo
15.3. Futsal okresní kolo IV. kat. 10 2. místo
16.3. Basketbal okresní kolo chlapci III. kat. 10 3. místo sk.
23.3. Klokánek - okresní vyhodnocení 1566 9.- 11. místo
M. Brašnička
V.A
23.3. Cvrček - okresní vyhodnocení 1485 8.- 10. místo
T. Bláhová
III.A
11.- 13. místo
A. Kajgr
III.A
28.3. Basketbal okresní kolo dívky III. kat. 10 3. místo sk.
28.3. Olympiáda v anglickém jazyce - krajské kolo 2 6. místo
E.Clareboats, IX.C
10.4. Biologická olympiáda- okresní kolo 2 3. místo
K.Mikysková-postup do krajského kola
20. 4. Štafetový pohár - 3. ročník   2. místo
20. 4. Štafetový pohár - 5. ročník   2. místo
20.4. Biologická olympiáda - okresní kolo 3 9. místo
M. Lásková
10. místo
M. Hlynka
27.4. Fotografická soutěž - Dobříšská voda 2 1.místo
V.Malá,IV.A
2.místo 
J.Malý,IV.C
2.5. Čapkoviny - literární soutěž 1 zvláštní hodnocení poroty
N.Pincová,IX.A
3.5. Regionální florbalová soutěž Nový Knín pro 8. a 9. ročník 7 2. místo
5.5. Regionální florbalová soutěž Nový Knín pro 6. a 7. ročník 10 1. místo
9.5. Krajské kolo v orientačním běhu 6 1. místo
O.Janda
 3. místo
E. Jandová
10.5. Pohár rozhlasu 2017 mladší chlapci (okres)   2. místo
10.5. Pohár rozhlasu 2017 mladší dívky (okres)   7. místo
11.5. Pohár rozhlasu 2017 starší chlapci (okres)   2. místo
11.5. Pohár rozhlasu 2017 starší dívky (okres)   2. místo