Archiv akcí školy

2017-2018

         
  
     
   
 

2016-2017

Červen 2017

Akce Termín
Botanicus - exkurze - II. BD, III. BC 1. 6.
4. MŠ - MDD - projekt "Děti dětem" 1. 6.
Recitační soutěž - oblastní kolo - Stará Huť - 1. - 5. ročník 2. 6.
Sportovně ekologický kurz - VI. B, VIII. A 5.- 8. 6.
Dopravní hřiště - II. C, III. A 6. 6.
Atletická všestrannost - 1. - 5. ročník 7. 6.
MěK Dobříš - II. AC 7. 6.
Plavecko-běžecký pohár - krajské kolo 8. 6.
Dopravní hřiště - III. B 8. 6.
Celodenní pobyt v přírodě - přípravná třída 8. 6.
ZOO Praha - exkurze - III. AD 12. 6.
Filmové představení - Praha - ŠD 12. 6.
"Klíčování" - MěK Dobříš - 1. ročník 12. 6.
Sportovně turistická akce Safari kemp - IX. B 12.- 15. 6.
Parlament ČR - IX. A,VI.B 13. 6.
Literární cestovka - 5. ročník + VI. D 13. 6.
Filmové představení - Praha - VII. C, IX. C 13. 6.
Vystoupení ZUŠ Dobříš - II. B, III. B 13. 6.
Zámek Radíč - výlet - přípravná třída 14. 6.
Sportovně turistická akce - II. A 14. 6.
Sportovně-turistická akce Častoboř - VI. C, VII. B, VIII. BC 14.- 16. 6.
"Děti dětem" - program pro přípr. třídy - IX. C 15. 6.
Skalka v Mníšku p. B. - exkurze - VI. B 16. 6.
Důl Chrustenice, sklárna Nenačovice - V. C, IX. C 19. 6.
MFK - fotbalobý turnaj - 8. a 9. roč 19. 6.
Turistická akce - Dobříš - VI. BC 20. 6.
Vodácký kurz - sportovní akce - VII. A 20.- 23. 6.
Sportovně-turistická akce Spálené Poříčí - V. A, VI. A 20.- 22. 6.
Sportovně-turistická akce Špičák - VI. D 20.- 22. 6.
"Děti dětem" - DD Zbraslav 20. 6.
"Policiáda" - akce MěÚ Dobříš - 1.- 3. ročník 21. 6.
"LES" - projektový den - VI. BC 21. 6.
Sportovně-turistická akce Šlovice - IV. A 21.- 23. 6.
Mníšek p. B. - výlet - V. B 22. 6.
Mníšek p. B. - výlet - I. C 23. 6.
Dopravní hřiště - II. B, III. D 23. 6.
Památky Dobříše - IV. B 26. 6.
Historie Dobříše - akce - VI. A 26. 6.
Zakončení školního roku 2016-2017 27. 6.

Květen 2017

Akce Termín
MěK - Adresát neznámý - autorské čtení - IX. B 2. 5.
MěK - Adresát neznámý - autorské čtení - IX. A 3. 5.
Letiště Dlouhá Lhota - exkurze - II. A 3. 5.
O pohár ředitele školy 2017 - florbal - výběr žáků 8. a 9. roč. 3. 5.
"Krejčík Honza" - divad. představení - KD 4. 5.
McDonald's Cup - 1.- 3. ročník - okr. kolo 4. 5.
MěK - Adresát neznámý - autorské čtení - IX. C 4. 5.
O nečínský poklad 2017 - florbal - výběr žáků 6. a 7. roč. 5. 5.
Testování ČŠI - V. AB - Aj 9. 5.
Orientační běh 9. 5.
MěK Dobříš - beseda - VIII. A 9. 5.
MěK Dobříš - beseda - VIII. BC 10. 5.
Orlovna - II. C 10. 5.
Pohár rozhlasu - ml. žáci a žákyně 10. 5.
MěK Dobříš - beseda - VIII. AB 11. 5.
Pohár rozhlasu - st. žáci a žákyně 11. 5.
ZOO Plzeň - exkurze - VII. BC 11. 5.
Testování ČŠI - V. AC 11. 5.
Spaní ve škole - ŠD 12. 5.
Testování ČŠI - V. B 12. 5.
Vycházka do okolí - 2. ročník 15. 5.
Plavecko-běžecký pohár 16. 5.
Pythagoriáda - okresní kolo - 5. ročník 16. 5.
Testování ČŠI - V. C 16. 5.
MěK Dobříš - beseda ( M. Míková ) - 2. ročník 17. 5.
Anglicko-české divadlo v KD Dobříš - 3. a 4. ročník 17. 5.
Pythagoriáda - okresní kolo - 6. a 8. ročník 17. 5.
Testování ČŠI - V. AB 17. 5.
Důl Josef + TEP FAKTOR - Chotilsko - IX. AB 17. 5.
Recitační soutěž - školní kolo - 1. - 5. ročník 18..5.
Dopravní hřiště - stadion - III. A 18. 5.
Dopravní hřiště - ŠD 18. 5.
VHÚ + Památník Žižkov - exkurze - IX. AB 18. 5.
Testování ČŠI - V. C 18. 5.
Windsurfingový kurz - Chorvatsko 19.- 28. 5.
Veletržní palác Praha - 29 žáků 6. ročníku 23. 5.
Testování žáků sportovních tříd - 4. ročník, budoucí 6. ročník 23. 5.
MěK Dobříš - beseda - přípravná třída 24. 5.
Ukázka městské policie - I. C, II. D 24. 5.
Dopravní výchova - Příbram - IV. AB 25. 5.
Kozí farma - exkurze - přípravné třídy 25. 5.
Celostátní literárně-výtvarné soutěž „KAINAR: OD ZLATOVLÁSKY PO BIGBEAT.“ 25. 5.
Národní zemědělské muzeum Praha - exkurze - V. BC 25. 5.
Dopravní výchova - Příbram - IV. BC 26. 5.
Salon výtvarníků Dobříšska - KD Dobříš - V. B 29. 5.
Muzeum Čerčany - exkurze - I. AB 30. 5.
eTwinning - Děčín - VI. D 30. 5.
MěK Dobříš - beseda "Pověsti" - 5. ročník 30. 5.
Divadlo Věž - KD Dobříš - I. AC, II. AC, III. AC 31. 5.
Pivovar Plzeň - exkurze - výběr žáků 9. roč. 31. 5.
MěK Dobříš - Pověsti - VI. D 31. 5.
Filmové představení - Příbram - IV. ABC, V. ABC 31. 5.

Duben 2017

Akce Termín
Plavecký výcvik 2. ročníku 3. 4.
Velikonoce v Hornickém domku - I. A 3. 4.
Divadelní představení "Trapas nepřežiju" - KD - 7.- 8. ročník 4. 4.
Výměna knih v knihovně - IV. B, V. B, VI. A 4. 4.
Minibasket - II. kat. - dívky 5. 4.
Lední revue Příbram - I. C, III. D, IV. ABC 5. 4.
Exkurze Orlovna - zaměstnání rodičů - II. C 5. 4.
Zápis do 1. ročníku 6.- 7. 4.
Dopravní hřiště - I. BC 6. 4.
Velikonoční dílna v RC Dobříšek - II. B 7. 4.
Velikonoční dílna v MC Dobříšek - přípravná třída 7. 4.
Ukázka bojových umění - VI. AD, VII. A, VIII. BC 7. 4.
Plavecký výcvik 2. ročníku 10. 4.
Biologická olympiáda - okr. kolo 10. 4.
Dopravní hřiště - I. A + přípravné třídy 10. 4.
Volejbal - chlapci, IV. kategorie 11. 4.
Volejbal - dívky, IV. kategorie 12. 4.
Velikonoce - Vysoký Chlumec - II. A, III. C 12. 4.
"Lakomá Barka" -  Divadlo ABC - 6. ročník 12. 4.
Dopravní hřiště - stadion - III. AB 18. 4.
Bovys - projekt pro 1. stupeň 18. 4.
Helpík - V. AC 18. 4.
McDonald's Cup - 4.+ 5. ročník 19. 4.
Drážďany - exkurze - VIII. ABC 19. 4.
"Stavby ve všech podobách" - Hřiště B. Němcové - 1. st., přípr. třídy, ŠD 20. 4.
Biologická olympiáda - okresní kolo 20. 4.
"Den Země" - školní projekt 20. 4.
Štafetový pohár - 3. a 5. ročník 20. 4.
Dopravní hřiště - stadion - III. CD 21. 4.
Dopravní hřiště - stadion - II. AD 24. 4.
Dopravní výchova 4. ročníku 25. 4.
McDonald's Cup - 1.- 3. ročník 25. 4.
Helpík - V. B 25. 4.
Letiště V. Havla Praha - exkurze - V. AC 26. 4.
McDonald's Cup - 4.+ 5. ročník - okr. kolo 26. 4.
Národní zemědělské muzeum - Praha - exkurze - II. AC, III. BC 27. 4.
"Síla lidskosti" N. Winton - film. představení (+beseda s dramaturgem a vedoucím projektu) - 8. a 9. ročník 27. 4.
Atletický čtyřboj 27. 4.
Dopravní hřiště - stadion - II. BC 28. 4.
Čechova stodola - tradice - II. D, III. D 28. 4.

Březen 2017

Akce Termín
Plavecký výcvik 2. ročníku 6. 3.
Doškolovací lyžařský kurz žáků 8. a 9. ročníku 6.-11. 3.
Měk Dobříš - beseda - VII. AB 8. 3.
Vybíjená 4. - 5. ročník 8. 3.
Měk Dobříš - beseda - VII. C 9. 3.
Plavecký výcvik 2. ročníku 13. 3.
Den otevřených dveří 14. 3.
Vybíjená 4. - 5. ročník 14. 3.
Futsal - 7.+ 9. ročník 14. 3.
Divadelní představení v KD Dobříš - 0.- 4. ročník 15. 3.
Basketbal - III. kat. - chlapci 16. 3.
Návštěva 2. MŠ Dobříš v 1. třídách a IV.A 16. 3.
Matematický klokan - 2. - 5. ročník 17. 3.
Návštěva knihovny - II. B 17. 3.
Vizitka města - projekt VI. D 17. 3.
Plavecký výcvik 2. ročníku 20. 3.
Návštěva 5. MŠ Dobříš v 1. třídách a IV.A 22. 3.
Návštěva knihovny - II. D 23. 3.
"Koloběh vody" - Muzeum Dobříš - 0.A 23. 3.
Basketbal - III. kat. - dívky 23. 3.
"Koloběh vody" - Muzeum Dobříš - 4.B 24. 3.
Plavecký výcvik 2. ročníku 27. 3.
MěK Dobříš - Současná literatura - beseda - IX. BC 28. 3.
Basketbal - III. kat. - dívky 28. 3.
Dopravní výchova - 4. ročník 28. 3.
Olympiáda v Aj - krajské kolo, Kladno 28. 3.
MěK Dobříš - Současná literatura - beseda - IX. A 29. 3.
Čtenářská dílna v MěK Dobříš - V. A 29. 3.
Minibasket - II. kat. - chlapci 30. 3.
Návštěva 4. MŠ v 1. třídách a IV. A 30. 3.
Velikonoční workshop v RC Dobříšek - II. D 31. 3.

Únor 2017

Akce Termín
Olympiáda Čj - okresní kolo 1. 2.
"Koloběh vody" - Muzeum Dobříš - III. C 1. 2.
Výstava hraček - zámek Dobříš - I. C 2. 2.
Lyžařský výcvikový kurz - 7. ročník 3.- 9. 2.
Plavání 2. ročníku 6. 2.
"Šípková Růženka" - divadlo Příbram - I. ABC, III. CD, IV. AC 6. 2.
Zimní kurz pro 4. ročník 9.- 15. 2.
"Veselé zoubky" - program pro 1. ročník 10. 2.
Plavání 2. ročníku 13. 2.
Měk Dobříš - beseda - VI. B 13. 2.
"Pozdravení pro po-zdravení" - Měk Dobříš - přípravné třídy 13. 2.
"Právní vědomí mladistvých s JUDr. Kašparem" - 9. ročník 14. 2.
"Veselé zpívání" - hodina pro předškoláky 14. 2.
Měk Dobříš - beseda - VI. D 15. 2.
Exkurze do pekárny - přípravné třídy 15. 2.
Olympiáda z biologie 17. 2.
"Nechám to plout s vodou" - výstava - přípravné třídy 17. 2.
Plavání 2. ročníku 20. 2.
Výměna knih v MěK Dobříš - V. B 20. 2.
Volejbal - chlapci II. a IV. kat. - okres. kolo 21. 2.
Měk Dobříš - beseda - VI. C 22. 2.
Projekt Masopust - přípravné třídy 22. 2.
Výměna knih v MěK Dobříš - IV. B 22. 2.
Olympiáda Aj - okresní kolo 22. 2.
Volejbal - dívky II. a IV. kat. - okres. kolo 22. 2.
Výměna knih v MěK Dobříš - VI. A 23. 2.
Národní technické muzeum - přípravné třídy 24. 2.
Sportovní akce - Měřín - VII. A 24. 2.
Futsal - Dobříš 24. 2.
Karneval ve škole - ŠD 25. 2.

Leden 2017

Akce Termín
Národní divadlo Praha - exkurze - V. AC 5. 1.
Planetárium - II. AC 9. 1.
"Hravé učení" - hodina pro předškoláky 10. 1.
Vybíjená - 1. stupeň 10. 1.
Divadelní představení - ŠJ - IV. ABC, V. ABC 10. 1.
Výstava LEGO v Praze - ŠD 12. 1.
Vybíjená - 1. stupeň 12. 1.
Planetárium - II. BD 16. 1.
Návštěva knihovny - II. BD 16. 1.
Bobcat - exkurze - II. A 16. 1.
Návštěva knihovny - V. B 16. 1.
Plavecký výcvik 3. ročníku 17. 1.
Plavecký výcvik 3. ročníku 24. 1.
Bruslení ZŠ - dle rozpisu 24.- 27. 1.
Koloběh vody - Muzeum Dobříš - III. D 30. 1.
Pythagoriáda - šk. kolo - 6.- 8. ročník 30. 1.
Slavnostní pasování na čtenáře - 1. ročník 31. 1.
Plavecký výcvik 3. ročníku 31. 1.

Prosinec 2016

Akce Termín
Adventní setkání v areálu 2. ZŠ ( 16.00 - 17.00 hodin ) 1. 12.
Basketbal 1. 12.
Beseda v knihovně - IV. ABC 2. 12.
Mikulášský turnaj - 6. + 7. ročník 2. 12.
Mikuláš ve škole - výběr žáků 9. ročníku 5. 12.
Mikuláš v Domově seniorů Dobříš - IX. A 5. 12.
Třídní projekt - I. C, II. D 5. 12.
Basketbal 6. 12.
Den otevřených dveří na OU Dobříš - pro žáky 9. roč. 7. 12.
Pohádky na Vánoce v KD Dobříš - 1.- 3. ročník 7. 12.
Kurz 1. pomoci pro žáky 7. a 8. ročníku 7. 12.
Futsal 8. 12.
Ovoce do škol - prezentace projektu s "Bovýskem"  1.- 5.ročník 8. 12.
Svíčkárna + Písek - exkurze - V. ABC 8. 12.
Pohár ZŠ ve florbale - 1. stupeň 9. 12.
Vánoční Praha - exkurze - VI. C, VII. B, VIII. BC 12. 12.
Dobříšské pověsti s MěK Dobříš - VI. D 13. 12.
České Vánoce - divad. představení v ABC - 45 žáků 8. ročníku 14. 12.
Česko-anglické divadlo v Příbrami - 5. a 6. ročník 15. 12.
Filmové představení - Praha - II. ABC. III. C 16. 12.
Vánoční ladění - odpol. akce s rodiči - přípravná třída 19. 12.
Filmové představení - Praha - VII. AC, IX. C 19. 12.
Vánoční příběh - beseda v MěK Dobříš - přípravná třída 20. 12.
Vánoční stromek pro zvířátka - Bzdinka - přípravné třídy 20. 12.
Exkurze do Prahy - IX. B 20. 12.
"Děti seniorům" - Domov seniorů - divad. představení 20. 12.
Vánoční turnaj - 8. a 9. ročník 21. 12.
Vánoční posezení s rodiči - společná dílnička - přípravné třídy 21. 12.
Akce žáků 2. stupně pro III. C a přípravné třídy - VI. D, VIII. C 21. 12.
Vánoční Čechova stodola - přípravné třídy + 1. ročník 22. 12.
Péče o zvěř v zimě - II.ABC 22. 12.

Listopad 2016

Akce Termín
Školský pohár Coca Cola Cup - Příbram 1. 11.
Beseda v knihovně - přípravná třída 1. 11.
Výměna knih - II. AC 2. 11.
T. G. Masaryk, 1. republika - Lány - exkurze - IX. AC 3. 11.
Florbal - okrsek - 8.- 9. ročník 4. 11.
Výměna knih v knihovně - V. B 4. 11.
Výměna knih v knihovně 7. 11.
Beseda v knihovně - VIII. A 8. 11.
Projekt ALCIS2 - 1. stupeň 8. 11.
Beseda v knihovně - VIII. BC 9. 11.
Koloběh vody - VHS Dobříš - III. AC 9. 11.
Koloběh vody - VHS Dobříš - III. BD 10. 11.
"Hrdý Budžes" - divad. představení - žáci 9. ročníku 11. 11.
Projekt ALCIS2 - 1. stupeň 11. 11.
Testování SCIO (Ma, Čj, Aj, OSP) - IX. A 14. 11.
Kocour Modroočko - divadlo Příbram - I. BC, II. ABCD, III. CD 14. 11.
Testování SCIO (Ma, Čj, Aj, OSP) - IX. B 15. 11.
Plavání - 3. ročník - zahájení 15. 11.
Testování SCIO (Ma, Čj, Aj, OSP) - IX. C 16. 11.
Florbal - III. kategorie 16. 11.
Svatá Hora Příbram - xkurze - V. BC 16. 11.
Beseda v knihovně - IX. C 22. 11.
Keramická dílna - akce pro předškoláky 22. 11.
Florbal - okresní kolo 22. 11.
Konzultace o prospěchu a chování - 15.30-17.00 hodin 22. 11.
Informace pro žáky 9. roč. a kák. zást. k SŠ - od 17.30 hod 22. 11.
Beseda v knihovně - IX. AB 23. 11.
Preventivní akce - Kouření - 5. ročník 28. 11.
Beseda v knihovně - I. ABC 28. 11.
Listování - dramatizace knihy - výběr žáků 6. ročníku 29. 11.
Ovoce do škol - prezentace projektu s "Bovýskem" 1.- 5. ročník 29. 11.
Beseda se spisovatelkou D. Krolupperovou - I. ABC 30. 11.

Říjen 2016

Akce Termín
Beseda se spisovatelkou P. Braunovou - 8. a 9. ročník 3. 10.
Coca Cola pohár - IX.C 7. 10.
Návštěva 5. MŠ - 0.B a I.A 10. 10.
Svatá Hora - exkurze - II. B, III. B 11. 10.
Šestajovice (výroba čokolády) - exkurze - II. AC 11. 10.
Minifotbal - okrsek E 11. 10.
Knihovna - VII. C 11. 10.
Dopravní výchova - V. B 12. 10.
Návštěva v knihovně - přípravná třída 12. 10.
Dopravní výchova - V. AC 13. 10.
Terezín, Lidice - exkurze - 9. ročník 13. 10.
Dopravní výchova - V. AC 13. 10.
Návštěva 2. MŠ - I.B 14. 10.
Návštěva 4. MŠ - I.C 14. 10.
Místo, kde žijeme - III. D 17. 10.
Florbal - okrsek - 6. a 7. ročník 18. 10.
Beseda v knihovně - Asterix - VI. B 18. 10.
Podzimní tvoření - akce pro předškoláky 18. 10.
Přehrada Orlík - exkurze - VIII. A, IX. B 19. 10.
Beseda v knihovně - VI. ACD 19. 10.
Výměna knih v knihovně - IV. AB 19. 10.
Beseda v knihovně - VII. AB 20. 10.
O pohár hejtmana Středočeského kraje - florbal - 4. a 5. ročník 25. 10.
Technické muzeum Praha - exkurze - V. A, VI. A  25. 10.

Září 2016

Akce Termín
Fotografování 1. tříd 2. 9.
Sportovně turistický kurz - Č. Budějovice - VI. A 5. 9. - 9. 9. 
Dopravní výchova - 5. ročník 7. 9.
Dopravní výchova - 5. ročník 9. 9.
"Dobří(š) v pohybu" - celostátní kampaň s účastí naší školy 11. 9.
Poznávací zájezd - Anglie, Londýn - 40 žáků ze 7.- 9. ročníku 11. 9. - 17. 9.
Pravěk hrou - IV. AC 12. 9.
Sportovní stmelovací akce - VI. BCD 13. 9.
Národní divadlo - Praha - večerní představení - žáci z 8. ročníku 15. 9.
HASÍK pro 2. ročník 15. 9.
Představení skupiny Pernštejni - pro 6.- 7. ročník 19. 9.
Výpůjčka knih v knihovně - II.A 19. 9.
Sportovně turistický kurz - Nová Živohošť - V. A 19.- 23. 9.
Evropský týden sportu - projekt ALCIS 2 20.9.
HASÍK pro 6. ročník 20. 9.
Národní divadlo - Praha - večerní představení - žáci z 9. ročníku 21. 9.
Knihovna - přípravná třída 21. 9.
Týden techniky v Příbrami - IX. AB 22. 9.
Poznáváme okolí - V. BC 22. 9.
St. Huť - Památník K. Čapka - exkurze - IX.C 22. 9.
HASÍK pro 2. ročník 22. 9.
HASÍK - exkurze - II. ABCD 23. 9.
Vycházka do anglického parku - přípravná třída 23. 9.
Tonda Obal na cestách - 1. a 2. ročník 26. 9.
Pravěk hrou - Nižbor - IV. B, V. C 26. 9.
Hasík - 6. ročník  27. 9.
Výměna knih v knihovně - III. D 27. 9.
Přespolní běh  27. 9.

 

2015-2016

Červen 2016

Název akce Termín
Ukázková lekce Tv ve spolupráci s Orlem - VII. BC 1. 6.
"Děti dětem" - projekt - 4. MŠ - MDD - IX. B 1. 6.
Atletická všestrannost - 1.- 5. ročník 2. 6.
"Děti dětem" - divadelní představení - IX. AB 2. 6.
"Ptačí slavnosti" - V. C 2. 6.
"Děti dětem" - divadelní představení - IX. AB 3. 6.
Domov seniorů - divadelní představení žáků IX. A 6. 6.
Stará Živohošť - sportovně turistická akce - VII. A, IX. B 6.- 9. 6.
Ukázka dravců - Zayferus - 1. st. + přípravné třídy 8. 6.
Peleton Na kole dětem - akce města Dobříš 8. 6.
Recitační soutěž - St. Huť - 1. stupeň 10. 6.
Děti učily děti (IV.A + 0.A) 10. 6.
"Klíčování" - kniha pro prvňáčka - 1. ročník 14. 6.
"Umění žít spolu" - 1. st. + IX. A,část VII. C, dívky VIII. C 14. 6.
Třídní schůzka rodičů budoucích žáků 1. a 6. ročníků 14. 6.
Častoboř - sportovně turistická akce - VI. B, VII. BC 15. - 17. 6.
Kytín - léto v přírodě - I. C, V. C 16. 6.
Hluboká nad Vltavou - exkurze - II. A, IV. B 16. 6.
Kozí farma - exkurze - II. BD 16. 6.
"Mořský svět" - exkurze - ŠD 17. 6.
Fotografování žáků školy 20. 6.
Památník K. Čapka - exkurze - 2. ročník 20. 6.
Filmové představení - Příbram - ŠD 20. 6.
Praha - exkurze - V. B 21. 6.
Mníšek pod Brdy - exkurze - IV. A 21. 6.
Vodní turistika - sportovní akce - VI. A 21.- 24. 6.
"Děti dětem" - dětský domov Zbraslav - dívky IX. AB, VIII.B 22. 6.
Filmové představení - Praha - ŠD 22. 6.
Fotografování žáků školy 22. 6.
Štědronín - sportovně turistická akce - III. A 23.- 26. 6.
Třídní akce, výlety, sportovní jednodenní akce - 1. a 2. stupeň 27. 6.
Slavnostní zakončení školního roku 2015-2016 28. 6.
Ředitelské volno 29. 6.
Ředitelské volno 30. 6.

Květen 2016

Název akce Termín
Literárně-výtvarná soutěž "Příběh obrazu", téma: V Zahradě květen
Literární cestovka - V. ABC 2. 5.
Atletický čtyřboj - Příbram 3. 5.
Mc Donald's Cup - 1.- 3. ročník - okresní kolo 4. 5.
Dlouhodobý program SVP - Příbram - II. C 5. 5.
Mc Donald's Cup - 4.- 5. ročník - okresní kolo 5. 5.
Plzeňský pivovar - exkurze - 9. ročník 5. 5.
Beseda v knihovně - Liter. konce 20. stol. a 21.stol. - IX. AB 9. 5.
Divadlo Příbram - I. A,B, 2.A,B,C,D 9. 5.
Literární cestovka - V. A 9. 5.
Pohár rozhlasu - ml. žáci a žákyně 10. 5.
Orientační běh - krajské kolo - výběr z 1. a 2. stupně 10. 5.
Beseda s M. Šolmesem Srazilem - MěK - II. ABCD 10. 5.
1. pomoc - záchranáři ve škole - 1. stupeň a VI. ABC 11. 5.
Pohár rozhlasu - st. žáci a žákyně 12. 5.
"Tajemný hrad v Karpatech" - divadlo Příbram - VIII. ABC 12. 5.
Hrachov - exkurze - IV. AC 17. 5.
Botanicus - exkurze - III. ABC, V. B 17. 5.
Turistická vycházka - I. AC 17. 5.
"Dny bez úrazu" - dopoledne se složkami IZS - 1.- 3. ročník 18. 5.
Vědecký jarmark - Praha - VIII. AB 19. 5.
Zámek Radíč - "Škola rytířů a princezen" - I. D 20. 5.
Kurz windsurfingu - Chorvatsko - 14 žáků 2. stupně 20.- 29.5.
Strž - exkurze - I. ABC 23. 5.
Filmové představení - Praha - VI. A, VIII. C 23. 5.
Karel IV. - představení v knihovně - 4.-5. ročník 24. 5.
Koněpruské jeskyně - exkurze - VII. BC 24. 5.
Praha - exkurze Aj - IX. B 24. 5.
Karel IV. - představení v knihovně - VI. A, VII. ABC 25. 5.
Pyhagoriáda 6.- 8. ročník - okresní kolo - Příbram 25. 5.
Botanicus Ostrá nad Labem - exkurze - V.AC 26. 5.
Pražský hrad - exkurze - IX. B 26. 5.
Turistická vycházka - okolí Dobříše - III. B 27. 5.
Spaní v ŠD 27. 5.
Divadelní představení v knihovně - žáci GD - IX. AB 30. 5.
Horní Bradlo - sportovně turistická akce - VIII. AB 30. 5. - 2. 6.
Královská stolice - turistická vycházka - I. C, V. C 31. 5.
Koněpruské jeskyně - exkurze - VI. BC 31. 5.
Ukázkové lekce Tv ve spolupráci s Orlem - III. B, V. B, VI. A 31. 5.
Šiklův mlýn - sportovní akce - IV. AC 31. 5.- 1. 6.

Duben 2016

Název akce Termín
Soutěž MV ČR - "Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!" - video-film duben
"Den vody" - projekt - V. A 1. 4.
"O nečínský poklad" - florbalový turnaj 1. 4.
Plavání - 3. ročník 4. 4.
"Malá technická univerzita" - I. C 5. 4.
"Jaro v přírodě" - turist. vycházka s prvoukou - I.ABC 5. 4.
Knihovna - půjčování knih - I. B 6. 4.
Rusalka - opera - vybr. žáci 9. ročníku 6. 4.
Jarní úklid v zámeckém parku - VIII. C 6. 4.
Plavání - 2. ročník 6. 4.
"Princezny nejen na vdávání" - divadlo - KD Dobříš - III. ABC 6. 4.
Dlouhodobý program SVP - Příbram - II. C 7. 4.
"Helpík" - 5. ročník 8. 4.
Plavání - 3. ročník 11. 4.
"KARAKORAM" - lanové centrum Praha - IX. AB 11. 4.
"Černé divadlo" - Praha - III. ABC 12. 4.
Štafetový pohár - 3.- 5. ročník 12. 4.
"Malá technická univerzita" - I. C 12. 4.
Plavání - 2. ročník 13. 4.
Biologická olympiáda - okresní kolo 13. 4.
Dlouhodobý program SVP - Příbram - II. C 14. 4.
Botan. zahrada + ZOO - Praha - exkurze - výběr žáků 7. roč. 15. 4.
Dlouhodobý program SVP - Příbram - II. C 18. 4.
Dlouhodobý program SVP - Příbram - II. C 19. 4.
Mc Donald's Cup - 1.- 3. ročník 20. 4.
Biologická olympiáda - okresní kolo 21. 4.
"Den Země" - projekt. den 1. a 2. stupně 22. 4.
"Den Země" - Ochrana fauny Hrachov - II. BC 25. 4.
Beseda v knihovně - III. C 25. 4.
MEVPIS Vodňany - 6. ročník 25.-28. 4.
"Den Země" - Ochrana fauny Hrachov - II. AD 26. 4.
Ponny club Pouště - ŠD 26. 4.
Exkurze Aj - výběr z VIII.AB 26. 4.
Mc Donald's Cup - 4.- 5. ročník 27. 4.
Dlouhodobý program SVP - Příbram - II. C 27. 4.
"Den Země" - Ochrana fauny Hrachov - I. AC 28. 4.
"Mamuti na Točníku" - projekt - VI. BC 28. 4.
"O pohár ředitele školy" - florbal. turnaj - výběr 6.- 9. ročníku 29. 4.
"Den Země" - Ochrana fauny Hrachov - I. BD 29. 4.

Březen 2016

Název akce Termín
"Malá technická univerzita" - I. C 1. 3.
Knihovna - Golem - VI. A 2. 3.
Plavání - 2. ročník 2. 3.
Divizní finále - Kladno 3. 3.
Knihovna - Golem - VI. C 4. 3.
"Cesta do Ria" - divadelní představení - ŠD 4. 3.
Lyžařský výcvikový kurz 6. 3.- 11. 3.
Plavání - 3. ročník 7. 3.
Knihovna - Golem - VI. B 7. 3.
Basketbal - okresní kolo - III. kat. 8. 3.
Pythagoriáda - okresní kolo - 5. ročník 9. 3.
Plavání - 2. ročník 9. 3.
Knihovna - V.C - vyhlášení "Třída roku" 10. 3.
Ozdravný pobyt - Malá Úpa - IV. ABC 11. 3.-12. 3.
Knihovna - Poezie - IV. C 14. 3.
Plavání - 3. ročník 14. 3.
Dlouhodobý program SVP - Příbram - II. C 15. 3.
Knihovna - Poezie - V. ABC 15. 3.
Plavání - 2. ročník 16. 3.
Knihovna - J. London - VII. AB 16. 3.
Knihovna - Poezie - I. ABCD 16. 3.
Basketbal - okresní kolo - III. kat. 16. 3.
Knihovna - J. London - VII. C 17. 3.
Knihovna - Poezie - II. ABCD 17. 3.
Drážďany - "Muzeum hygieny" - exkurze - 9. ročník 17. 3.
Knihovna - Poezie - III. ABC 18. 3.
Matematický Cvrček a Klokánek - šk. kolo - 2.- 5. ročník 18. 3.
"Den vody" - projekt - 1. stupeň 21. 3.
"Malá technická univerzita" - I. C 21. 3.
Plavání - 3. ročník 21. 3.
Dlouhodobý program SVP Příbram - II. C 22. 3.
Výstava "Titanic" - Praha - exkurze - VI. BC 22. 3.
"Velikonoce ve skanzenu" - Vysoký Chlumec - IV. AB 22. 3.
Minibasket - 1. st., chlapci 22. 3.
Plavání - 2. ročník 23. 3.
Dlouhodobý program SVP Příbram - II. C 29. 3.
Pythagoriáda - školní kolo - VI.ABC, VII.ABC, VIII. ABC 29. 3.
Knihovna - J. Drda - VIII. BC 30. 3.
"Malá technická univerzita" - I. C 30. 3.
Legiovlak + muzeum Vojna v Lešeticích - IX. AB 30. 3.
Plavání - 2. ročník 30. 3.
Knihovna - J. Drda - VIII. A 31. 3.
Florbalový turnaj - N. Knín - chlapci 4.-5. ročník 31. 3.
Minibasket - 1. st., dívky 31. 3.
"Den vody" - projekt - III. ABC 31. 3.

Únor 2016

Název akce Termín
Plavání - 3. ročník 1. 2.
Olympiáda z Čj - okresní kolo 3. 2.
"Čas proměn" 5. 2.
"Finanční gramotnost" - divad. představení - 1. a 2. ročník 8. 2.
Plavání - 3. ročník 8. 2.
Dodatečný zápis dětí do 1. tříd 8. 2.
Vybíjená - 5. ročník 9. 2.
Olympiáda z biologie - školní kolo 10. 2.
"Malá technická univerzita" - I. C 11. 2.
Muzeum Dobříš - program o vodě - V. C 11. 2.
Vybíjená - 5. ročník 11. 2.
"Malá technická univerzita" - I. C 22. 2.
"Právní povědomí" - seminář - 9. ročník 22. 2.
Sportovní turnaj - dívky 23. 2.
"Malá technická univerzita" - I. C 24. 2.
Staroměstská radnice Praha - exkurze - IV. ABC 25. 2.
Sportovní turnaj - chlapci 25. 2.
Plavání - 3. ročník 29. 2.

Leden 2016

Název akce Termín
Vybíjená - Březnice - 3. ročník - chlapci 7. 1.
Vánoční příběh - Domov seniorů - IV.A 7. 1.
Den otevřených dveří - 14.00 - 16.00 hodin 12. 1.
Techmánie Plzeň - exkurze - VII. C 12. 1.
Návštěva dětí z 5. MŠ v 1. třídách 14. 1.
Beseda s M. Šolmesem Srazilem - MěK Dobříš - I. ABCD 14. 1.
Vybíjená Březnice - dívky 3. roč. 14. 1.
Návštěva dětí z 2. MŠ v 1. třídách 15. 1.
Návštěva dětí z 4. MŠ v 1. třídách 19. 1.
Olympiáda - dějepis - okresní kolo 20. 1.
Poruchy příjmu potravy - přednáška - VI. C, VII. ABC 21. 1.
Zápis dětí do 1. tříd - 13.30 - 16.30 hodin 21.- 22. 1.
Pythagoriáda - 5. ročník - školní kolo 26. 1.
Filmové představení - Praha - VI. AB, VII. A, VIII. A, IX. A 26. 1.
Pasování na čtenáře - 1. ročník 28. 1.

Prosinec 2015

Název akce Termín
Adventní setkání 2015 1. 12.
Olympiáda z Čj - 9. ročník 1. 12.
Basketbal - dívky - IV. kategorie 1. 12.
"Pozor, všude číhá vlk" - představení - přípravná třída 0. A 1. 12.
Pilotní testování SCIO - M, Čj - 6. a 8. ročník 1. 12. - 4. 12.
Národní muzeum Praha Holešovice - VIII. AB 2. 12.
Basketbal - chlapci - IV. kategorie 3. 12.
Černé divadlo - Praha - V. BC 3. 12.
Dlouhodobý program SVP - VIII. C 3. 12.
Mikuláš ve škole - projekt "Děti dětem" - IX. AB 4. 12.
1. projektový den - výzva č.57 - chlapci VIII. B + část VIII. A 4. 12.
Mikulášský sport. turnaj 6. a 7. ročníku 4. 12.
Hornický domek - Příbram - I. ABC, IV. A 7. 12.
Hornický domek - Příbram - I. D 8. 12.
Beseda v knihovně - Chaplin - VII. AB 8. 12.
Exkurze - Šestajovice - VI. AC 8. 12.
Setkání se sklářem - III. C, IV. B 8. 12.
Povídání o skle a tvoření se sklářem - VIII. A, IX. A 8. 12.
"Bertík a čmuchadlo" - divad. představení - II. CD, III. ABC 9. 12.
"Život k sežrání" - divad. představení - VIII. ABC, IX. AB 9. 12.
Hornický domek - Příbram - II. AB 9. 12.
Setkání se sklářem - I. AC 9. 12.
Beseda v knihovně - Chaplin - VII. C 10. 12.
Setkání se sklářem - V. C + přípr. třída 10. 12.
2. projektový den - výzva č.57 - chlapci VIII. B - dílny 11. 12.
Sportovní turnaj - Králův Dvůr - VII. A + výběr žáků 6. a 7. ročníku 11. 12.
Hornický domek - Příbram - II. CD 11. 12.
Setkání se sklářem - III. AB 14. 12.
"Vánoční příběh" - vystoupení pro rodiče - IV. A 15. 12.
Vánoční Praha - exkurze - VI. B, VII. BC, IX. A 15. 12.
Futsal 16. 12.
Setkání se sklářem - II. AD 16. 12.
Taneční vystoupení v přípr. třídě - I. D 17. 12.
"Vánoční příběh" - vystoupení pro děti - IV. A 17. 12.
Muzeum Betlémy - V. C 17. 12.
Zima ve verších - pásmo - IV. BC 17. 12.
Filmové představení - Praha - IX. B 17. 12.
Setkání se sklářem - II. BC 17. 12.
Setkání se sklářem - IV. AC 18. 12.
Charitativní akce - Pesoklub Dobříš - 1. stupeň 18. 12.
"Vánoční příběh" - vystoupení pro děti - IV. A 18. 12.
Projektový den "Vánoce" - IV. A 18. 12.
Beseda v knihovně - 0. A 21. 12.
Lední revue - Příbram - III. ABC, IV. AC, V. B 21. 12.
Charitativní akce - Pesoklub Dobříš - 1. stupeň 21. 12.
Muzeum voskových figurín - VII. A, VIII. B 21. 12.
Vánoční sportovní turnaj - chlapci 8. a 9. ročníku 22. 12.
Kreativní posezení s rodiči - 0. B 22. 12.
Krmení lesní zvěře - I. ABC 22. 12.

Listopad 2015

Název akce Termín
Beseda v knihovně - pohádky - VI. BC 2. 11.
Beseda v knihovně - Kniha džunglí - IV. B 2. 11.
Beseda v knihovně - Knihovní šotek - I. A 2. 11.
Beseda v knihovně - bajky - V. ABC 3. 11.
Svíčkárna, čokoládovna - exkurze - Šestajovice - VII. BC 4. 11.
Beseda v knihovně - ilustrátoři - II. ABCD 4. 11.
Dlouhodobý program SVP 5. 11.
Beseda s genealožkou H. Voldánovou 5. 11.
Beseda v knihovně - Knihovní šotek - I. BCD 5. 11.
Okrskový turnaj ve florbalu k 50. výročí otevření školy 6. 11.
Beseda v knihovně - Malý Mikuláš - III. AC, IV. AC 6. 11.
Kurz 1. pomoci pro žáky 7.- 8. ročníku 10. 11.
Okrskový turnaj ve futsalu k 50. výročí otevření školy 10. 11.
Futsal 7. a 9. ročník 10. 11.
Testování SCIO - IX. A 11. 11.
Sportovně turistická akce - VIII. B 11. 11.
Dlouhodobý program SVP - VIII. C 12. 11.
Testování SCIO - IX. B 12. 11.
Beseda v knihovně - VIII. ABC 13. 11.
Turnaj Think Blue - 4.- 5. ročník 13. 11.
Výtvarná a literární soutěž "Adam básníkem" 16. 11.
IX.A  v Praze 18. 11.
Florbal - okresní kolo - 6.- 7. ročník 18. 11.
Beseda v knihovně - IX. AB 19. 11.
Dlouhodobý program SVP - VIII. C 19. 11.
Florbal - okresní kolo - 8.- 9. ročník 20. 11.
Beseda v knihovně - pohádky - VI. B 23. 11.
"Vánoce" - projektový den - V. B 23. 11.
Beseda s R. Fučíkovou - knihovna - výběr žáků 8. ročníku 25. 11.
SCATE - testování Aj - VI. A 25. 11.
Muzeum J. A. Komenského - interaktivní pořad - IX. AB 26. 11.
Spaní ve škole - IX. B 27. 11.
SCATE - testování Aj - VI. BC 27. 11.
Olympiáda v Čj - školní kolo 27. 11.
Fotografování žáků 1. ročníku 27. 11.
Návštěva z Českého rozhlasu - část žáků 8. a 9. ročníku 30. 11.
Olympiáda Dě - školní kolo 30. 11.

Říjen 2015

Název akce Termín
Dopravní výchova - Příbram - V. A 1. 10.
Nízkoprahový klub "Terén" - exkurze - IV. A 1. 10.
Terezín, Lidice - exkurze - IX. AB 6. 10.
"Keltové a opida" - projekt 4. ročníku 6. 10.
Beseda se spisovatelem J. Dvořákem - MěK Dobříš - IV. BC 7. 10.
Coca-Cola Cup 7. 10.
Hornické muzeum - Příbram - III. ABC 8. 10.
Nízkoprahový klub "Terén" - exkurze - VI. B 8. 10.
"Jan, zvaný Hus" - div. představení - V. ABC 9.10.
OU Hluboš - exkurze - vybr. žáci 8. a 9. ročníku 9.10.
Letiště V. Havla Praha - exkurze - VIII. AC 13. 10.
Ukázka tréninkové hodiny - fotbal - III. B 15. 10.
Dlouhodobý program SVP - VIII. AC 15. 10.
Nízkoprahový klub "Terén" - exkurze - VI. C 15. 10.
Beseda s bývalým žákem školy R. Řechkou - VI. A, VIII. BC, IX. A,B 16. 10.
Florbal 4. a 5. ročník 22. 10.
Okrskový turnaj ve florbale k 50. výročí otevření školy 23. 10.
 "Podzim v přírodě" - 1. ročník 23. 10.

Září 2015

Název akce Termín
Slavnostní zahájení školního roku 1. 9.
Sportovně-turistický kurz - Č. Budějovice - 6. ročník 7.- 11. 9.
Vědecký jarmark - Praha - výběr žáků 9. ročníku 9. 9.
Beseda s rodilým mluvčím (Aj) 14. 9.
Letiště - exkurze - VII. A, VIII. B 16. 9.
Třídní schůzky ( 1.stupeň: 15:30 hodin, 2.stupeň: 16:00 hodin ) 17. 9.
Úřad práce + SPŠ Příbram - IX. AB 17. 9.
HZS Dobříš - exkurze - IV. A 18. 9.
Sportovně-turistický kurz - Nová Živohošť - 5. ročník 21.- 25. 9.
Hasík - 2. ročník 23. 9.
Představení - Pernštejni - 6.- 8. ročník 24. 9.
Dopravní výchova - 5. ročník 24. 9.
"Do Velké Británie za novým poznáním" - vybr. žáci 2. st. 28. 9. - 4. 10.
Přespolní běh 29. 9.
Hasík - 2. ročník 30. 9.
"Den s lesníkem" - IV. ABC, V. AC 30. 9.

 

2014-2015

Červen 2015

Název akce Termín
MDD na 4. ZŠ - projekt "Děti dětem" - 9. B 1. 6.
Škola v přírodě - 4. A 1. 6.- 5. 6.
Národní technické muzeum - Praha - exkurze - 7. AC 2. 6.
Zámek Berchtold - exkurze - 2. C, 4. C 2. 6.
Projekt záchranné služby pro 1. ročník - 1. pomoc 2. 6.
Projekt "Les" - 6. ABC 3. 6.
"Klíčování" - 1. ročník 4. 6.
Filmové představení Praha - ŠD 4. 6.
Atletická všestrannost - 1.- 5. ročník 4. 6.
Spaní ve škole - 8. B 5. 6.
Horní Bradlo - turisticko sportovní akce - 6. A, 8. B 8. 6.- 11. 6.
Filmové představení - Příbram - 0. B, 3. AC 9. 6.
"Včelí medvídci zpívají" - div. předst. KD Dobříš - 0. AB 10. 6.
Dopravní výchova (1. část) - 4. ročník 10. 6.
Dopravní hřiště - ŠD 10. 6.
"Děti dětem" - DD Zbraslav - projekt - vybrané žákyně 9. A,B a 8.A 11. 6.
Testování žáků 5. A ( M, Čj, Aj ) 11. 6.
Muzeum Dobříš - 3. A 11. 6.
Točník - exkurze - 2. AB 12. 6.
Testování žáků 5. B ( M, Čj, Aj ) 12. 6.
Muzeum Dobříš - 3. C 12. 6.
Sportovně turistická akce - Častoboř - 6. BC, 8. A 15. 6.- 17. 6. 
"Poznáváme okolí Dobříše" - projekt 2. C, 4. C 15. 6. 
IQ park Liberec + botanická zahrada - exkurze - 7. AB 16. 6.
Zličín - exkurze - 0. B, 3. AC 16. 6.
Lanový park Slapy - 7. C 16. 6.
Dopoledne se složkami IZS - 0.- 3. ročník 17. 6.
50. výročí otevření školy - oslavy 18. 6.
Čistička odpadních vod Dobříš - exkurze - 4. ABC, 6. ABC 19. 6.
Praha - exkurze - 9. AB 19. 6.
Okolí Dobříše - turistická akce - 7. C 19. 6.
Zdravý životní styl - dokončení - 8. B 22. 6.
Spaní ve škole - 7. C 23. 6.
Domov důchodců Dobříš - "Děti seniorům" - projekt - 3. A 24. 6.
Slavnostní zakončení školního roku - plato školy - 9. ročník 26. 6.
   

Květen 2015

Název akce Termín
ČT Praha - exkurze - 6. A, 7. B 4. 5.
Knihovna - 6. BC 4. 5.
Mc Donald's Cup - okresní finále - 1.- 3. třída 5. 5.
Mc Donald's Cup - okresní finále - 4.- 5. třída 6. 5.
e-Twinning - projekt školy 7. 5.
Poznáváme okolí Dobříše - 2. C, 4. C 7. 5.
Knihovna - 6. A 7. 5.
S-dílny "Rodiče vítáni" - projekt 8. 5.
Beseda v knihovně - Ch. Chaplin - 7. AB 12. 5.
Pohár rozhlasu - mladší žáci a žákyně 12. 5.
HZS Dobříš - HASÍK pro 6. ročník 12. 5.
Exkurze - Kovářov - 0.B, 3. AC 12. 5.
Pythagoriáda - 5.-6. ročník - okresní kolo - Příbram 13. 5.
HELPÍK - krajské kolo - Černošice 13. 5.
Beseda v knihovně - Ch. Chaplin - 7. C 14. 5.
Vystoupení pro rodiče - 3. A 14. 5.
Knihovna - 7. C 14. 5.
Testování žáků 9. ročníku (ČŠI) 14. 5.
"Čas proměn" - 6. ABC 14. 5.
Pohár rozhlasu - starší žáci 14. 5.
HZS Dobříš - HASÍK pro 6. ročník 15. 5.
Akce rodiče s dětmi "Let your dream" - zakončení projektu - 3. A 15. 5.
Testování žáků 9. ročníku (ČŠI) 15. 5.
Knihovna - beseda - "Dobříšské pověsti" - 5. AB 15. 5.
HZS a cvičný požární poplach školy 15. 5.
Spaní ve škole - ŠD 16. 5.
Literární cestovka - výběr žáků 5. AB 18. 5.
Testování žáků 9. ročníku (ČŠI) 18. 5.
Plzeňský pivovar - exkurze - 9. AB 19. 5.
Testování žáků 9. ročníku (ČŠI) 20. 5.
Zdravý životní styl - pokračování projektu 20. 5.
"Veletrh vědy" - 8. AB 21. 5.
Májové slavnosti 23. 5.
Praha - exkurze - seminář z chemie - část žáků 9. B 25. 5.
Recitační soutěž - St. Huť 25. 5.
Beseda v knihovně - 9. AB 26. 5.
ZOO Plzeň + Dinopark - exkurze - 2. C, 4. C 26. 5.
Fotografování - 1.- 4. ročník + přípravná třída 27. 5.
ZŠ Lidická - sport. odpoledne 28. 5.
Fotografování - 5.- 9. ročník 28. 5.

Duben 2015

Název akce Termín
Divadelní představení - 1.- 3. ročník 1. 4.
Program "Den vody" - ve školní tělocvičně - 4. ABC, 6. ABC 1. 4.
Zámek v Mníšku pod Brdy - ŠD 1. 4.
Volejbal - chlapci 7. 4.
Minibasket - chlapci, dívky 8. 4.
"Pohádky" - beseda v knihovně - 3. ABC 8. 4.
"Pohádky" - beseda v knihovně - 1. ročník 9. 4.
"Červená karkulka" - vystoupení pro MŠ + 1. ročník - 3. A 10. 4.
"Kniha džunglí" - beseda v knihovně - 4. ABC 10. 4.
Hudební akce - bubnování - 1. stupeň + přípr. třídy 14. 4.
"Ilustrace" - beseda v knihovně - 2. ABC 16. 4.
Testování žáků 4. ročníku - sport. 5. třída 2015-2016 16. 4.
Divadelní představení pro rodiče 16. 4.
Hudební akce - bubnování - 1. stupeň + přípr. třídy 17. 4.
Beseda v knihovně - „Adresát neznámý“ od autorky Taylor Kressmann - 8. ročník 21. 4.
Zdravý životní styl - 8. B 22. 4.
Divadelní představení - 2. ABC, 3. B, 4. BC, 5. AB 22. 4.
Štafetový pohár - 1.- 5. ročník 22. 4.
Mc Donald's Cup - 1.- 3. třída 22. 4.
"Den Země" - celoškolní projekt  23. 4.
Volejbal - dívky 23. 4.
Biologická olympiáda - okresní kolo 23. 4.
"Den Země" - Hrachov - 2. AB 24. 4.
"Den Země" - hřiště B. Němcové - 1. stupeň 24. 4.
Biologická olympiáda - okresní kolo 27. 4.
"Den Země" - Hrachov - 2. C, 4. C 28. 4.
"Den Země" s Akademií věd v Praze - výběr žáků 8. a 9. ročníku 28. 4.
Mc Donald's Cup - 4.- 5. ročník 29. 4.
"Malování tělocvičny" - projekt 6. C - dokončení 29. 4.
Exkurze Točník - "Den v pravěku" - 6. AC 30. 4.
Atletický čtyřboj - starší žáci 30. 4.

Březen 2015

Název akce Termín
Lyžařský výcvikový kurz - 7. ABC 1. 3.- 6. 3.
Praha - exkurze - 2. B, 3. AC, 5. AB 3. 3.
Praha - film. představení - část 9. ročníku 4. 3.
Dlouhodobý program - SVP 5. 3.
Soutěž "Zlatý Ámos" 5. 3.
Basketbal - 6. a 7. ročník - chlapci 5. 3.
Beseda v knihovně s I. Procházkovou - 8. AB, 9. AB 6. 3.
Divadelní představení - Příbram - 5. AB 12. 3.
Knihovna - beseda - 7. ABC 12. 3.
SCIO testy - Čtenářská gramotnost - 5. A 13. 3.
SCIO testy - Čtenářská gramotnost - 8. AB 13. 3.
Pojízdné planetárium - tělocvična - 1. stupeň 17. 3.
Knihovna - beseda - 9. B 17. 3.
Knihovna - beseda - "Svět židů"- 9. A 18. 3.
SCIO testy - Čtenářská gramotnost - 5. B 18. 3.
HELPÍK - 5. AB 19. 3.
Dlouhodobý program - SVP - 2. B 19. 3.
Muzeum hygieny - Drážďany - 9. AB 19. 3.
"Internet bezpečně" - přednáška pro rodiče i pedagogy 24. 3.
Pythagoriáda - školní kolo - 5.- 7. ročník 24. 3.
"Den vody" - koloběh - 2. B 25. 3.
Zdravý životní styl - projekt Magdaléna, o.p.s. - 8. B 25. 3.
"Za poznáním" - projekt - histor. prameny - 7. AC 26. 3.
Dlouhodobý program - SVP - 2. B 26. 3.
"Den vody" - koloběh - 2. AC 26. 3.
Minibasket Příbram - 5. A 26. 3.
Vysoký Chlumec - oslava Velikonoc - 2. C, 4. C 27. 3.
"Den vody" - koloběh - 4. AB 27. 3.
"Den vody" - koloběh - 4. C 30. 3.
"Děsivé dějiny" - beseda v knihovně - 5. AB 31. 3.
Hornický domek - 0. P1, 0. P2, 3. AC 31. 3.

Únor 2015

Název akce Termín
Biologická olympiáda - školní kolo  2. 2.
Knihovna - 6.B 2. 2.
Dlouhodobý program - SVP Příbram - 8. B 3. 2.
Knihovna - 6.A 3. 2.
Knihovna - 6.C 4. 2.
"Čarodějná pohádka" - divadlo Mrak - 1.- 3. ročník + přípravná třída 5. 2.
Dlouhodobý program - SVP Příbram - 8. B 17. 2.
Dlouhodobý program - SVP Příbram - 2. B 17. 2.
Tonda Obal na cestách - interakt. tabule - 3.- 5. ročník 17. 2.
"Masopust" - projekt 3. A a 0. B 19. 2.
Konverzační soutěž v anglickém jazyce - Příbram 19. 2.
Taneční tělocvik pro 1. a 2. stupeň - tan. skup. Double Cookies 19. 2.
Taneční tělocvik pro 1. a 2. stupeň - tan. skup. Double Cookies 20. 2.
Beseda v knihovně (J. London) - 7.AB 24. 2.
Taneční a společenská hodina - ŠD 24. 2.
Rádio Junior v KD - 2. C, 3. ABC, 4. ABC 24. 2.
Divadlo MINOR Praha - 6. A, 7. ABC 24. 2.
Dlouhodobý program - SVP Příbram - 2. B 26. 2.
Beseda v knihovně (J. London) - 7.C 26. 2.

Leden 2015

Název akce Termín
Plavání - 2. ročník 5. 1.
Návštěva dětí MŠ v 1. ročníku (5. MŠ, 4. MŠ) 7. 1.
Plavání - 3. ročník 7. 1.
Ukázková hodina výuky psaní - pro předškoláky 8. 1.
Návštěva dětí MŠ v 1. ročníku (2. MŠ) 8. 1.
Anglické divadlo v KD - 3. - 4. ročník 9. 1.
Plavání - 2. ročník 12. 1.
"Mazaně proti šikaně"  - 2. A, 4. C 13. 1.
"Právní vědomí u nezletilých" - prevent. akce - 9. AB 14. 1.
Plavání - 3. ročník 14. 1.
Zápis do 1. ročníku pro šk. rok 2015-2016 15.-16. 1.
Plavání - 2. ročník 19. 1.
Dějepisná olympiáda - okresní kolo 20. 1.
Plavání - 3. ročník + přípravka 21. 1.
Plavání - 2. ročník 26. 1.
Dlouhodobý program - SVP Příbram - 8. B 27. 1.
Regionální kolo soutěže Zlatý Ámos 27. 1.
Plavání - 3. ročník + přípravka 28. 1.
Pasování čtenářů - 1. ročníky 29. 1.
Pohádka "O neposlušném čertíkovi" - přípravná třída 29. 1.

Prosinec 2014

Název akce Termín
Plavání - 2. ročník 1. 12.
Adventní setkání - od 16.00 hodin 2. 12.
Plavání - 3. ročník 3. 12.
Futsal - 7. C 3. 12.
Basketbal - chlapci 3. 12.
Zpívání u vánočního stromu - 16.00 - 16.30 hodin 4. 12.
Keramická dílna - 5. AB 4. 12.
Šestajovice - exkurze - 7. AC 4. 12.
Mikuláš ve škole - projekt žáků 9. AB 5. 12.
Mikulášský turnaj - chlapci 6. a 7. ročníku 5. 12.
Plavání - 2. ročník 8. 12.
Mikuláš - Domov důchodců - 9. B 8. 12.
Futsal - 9. ročník 9. 12.
Národní galerie - Praha - 3. ABC, 5. A 9. 12.
SZŠ a VOŠ Příbram - "Den zdraví" - vybraní žáci 8. a 9. ročníku 9. 12.
Plavání - 3. ročník + přípravná třída 10. 12.
Výstava "Betlémské putování" - KD Dobříš - 4. C 10. 12.
Předvánoční setkání s hudbou - pro předškoláky 11. 12.
Vánoční program v knihovně - 3. A 11. 12.
Vánoce v hornickém domku - 3. C, 4. B 12. 12.
Filmové představení - Praha - 8. AB, 9. AB 12. 12.
Karlštejn - ŠD - 1. ročník 15. 12.
Vánoce v hornickém domku - 3. AB 15. 12.
Plavání - 2. ročník 15. 12.
Knihovna - beseda se spis. P. Braunovou - 4. A 15. 12.
Knihovna - beseda se spis. P. Braunovou - výběr žáků 8. AB 15. 12.
Šestajovice - exkurze do svíčkárny - 6. A, 7. B 15. 12.
"Vlci" - ekologický program - 3. C, 4. AC 15. 12.
Vánoční Praha - 6. BC, 8. A, 9. A 16. 12.
Lední revue - Příbram - 3. A, 4. A 16. 12.
Vánoce v hornickém domku - 2. C, 4. C 16. 12.
Karlštejn - ŠD - 2. ročník 17. 12.
Vánoce v Hornickém domku - 4. A, 5. B 17. 12.
Plavání - 3. ročník 17. 12.
Vánoce v hornickém domku - 2. AB 18. 12.
Čechova stodola - 0. AB 18. 12.
Vánoční procházka angl. parkem - spol. akce žáků a rodičů - 3. A 19. 12.
Vánoční sportovní turnaj - 8. a 9. ročník (chlapci) 19. 12.
Zimní vycházka 2. ABC 19.12.

Listopad 2014

Název akce Termín
Coca-Cola Cup 4. 11.
Testování SCIO 9. ročník - Ma, Čj, Aj, všeobecné testy 5.-7. 11.
Exkurze na učiliště Dobříš, Hluboš - 9. AB 7. 11.
Beseda v knihovně - "Vesmírná odysea" - 7. A 10. 11.
Beseda v knihovně - "Bible" - 8. B 12. 11.
Beseda v knihovně - "Bible" - 8. A 13. 11.
Beseda v knihovně - "Vesmírná odysea" - 7. BC 13. 11.
Keramická dílna pro předškoláky 13. 11.
Futsal - 7.+ 9. ročník 13. 11.
"Netopýři" - ekologická akce - 0. AB, 3.+ 5. ročník 14. 11.
Děti z 2. MŠ v počítačové učebně 14. 11.
Planetárium Praha - 3. C, 4. ABC 18. 11.
Divadelní představení "Babička" - výběr žáků 8. a 9. ročníku - Fidlovačka 18. 11.
Zahájení plavání - 3. ročník + přípravka 19. 11.
Knihovna - 6. ABC 20. 11.
Plavání - 2. ročník 24. 11.
Olympiáda z Čj - školní kolo - 8. a 9. ročník 24. 11.
Ukázková hodina pro rodiče - centrum Dobříšek - 0.A 24. 11.
 "Mazaně proti šikaně" - 2.C, 3.B 24. 11.
"Karaí Puků" - beseda v knihovně - 9. AB 26. 11.
Olympiáda z dějepisu - školní kolo - 8. a 9. ročník 26. 11.
Plavání - 3. ročník 26. 11.
Spaní ve škole - 8. B 28. 11.
9.A ve školní kuchyňce 28. 11.

Říjen 2014

Název akce Termín
Celostátní testování SCIO - anglický jazyk - 6. A 1. 10.
Turistická vycházka - 3. AC  1. 10.
Adaptační kurz - 5. A 1. 10.
Celostátní testování SCIO - anglický jazyk - 6. C 2. 10.
Adaptační kurz - 5. A 2. 10.
Lidice - exkurze - 9. AB 2. 10.
Sportovní den pro MŠ - 9. A 3. 10.
Coca-Cola Cup 2015 - starší chlapci 7. 10.
Pernštejni a Přemyslovci - představení - 4. - 7. ročník 7. 10.
"Dravci v letu" - 1.- 5. ročník 8. 10.
Minifotbal - okrsek 9. 10.
Pekárna Dobříš - exkurze - 2. A 14. 10.
Nízkoprahový klub Terén - 6. AB 14. 10.
Nízkoprahový klub Terén - 6. C 15. 10.
Zámek Dobříš - 4. ABC 15. 10.
Kurz 1. pomoci - 7. ABC, 8. AB 16. 10.
Okresní kolo v minikopané 20. 10.
Turnaj florbal - kategorie III.- okrsek 22. 10.
Florbal - 4.+ 5. ročník 23. 10.
Florbal - okrsek - kategorie IV 24. 10.

Září 2014

Název akce Termín
Slavnostní zahájení školního roku 1. 9.
Stmelovací turistická akce 6. ročníku 4. 9.
Vědecký jarmark - Praha - po pěti žácích z 8. B a 9. AB 10. 9.
"Pravěk hrou" - projekt na zámku v Nižboře - 4. AC 15. 9.
"Hasík" - 2. ABC 16. 9.
Turistická vycházka - 3. ABC 17. 9.
"Hasík" - 2. ABC 23. 9.
"Za poznáním" - projekt 7. AC 23. 9.
Knihovna - 2. ABC 24. 9.
Přespolní běh 25. 9.
Rybářství na Dobříši - exkurze - 5. AB 25. 9.
Dětský domov Zbraslav - vybrané žákyně 8.a 9. ročníku 25. 9.
Střední průmyslová škola Příbram - 9. AB 26. 9.
Filmování v 2. C 26. 9.
Celostátní testování SCIO - anglický jazyk - 6. B 30. 9.
"Hasík" (závěr akce v HZS Dobříš) - 2. ABC 30. 9.