11. 3. - 24. 3. 2020

24.03.2020 20:39

V. B má již na serveru Seznam.cz vytvořené vlastní emailové adresy podle vzoru:  pocatecni pismeno krestniho jmena.prijmeni.2zs@email.cz (například Josef Nádeníček by si vytvořil email. adresu:  j.nadenicek.2zs@email.cz ).

 

Žáci V. A se pokusí vytvořit (mohou s dopomocí rodičů, sourozenců,...) na serveru Seznam.cz také svou emailovou adresu stejným způsobem jako V. B. 

 

Všichni žáci V. A a V. B pošlou ze své emailové schránky email na adresu l.kralicek.2zs@email.cz, ve kterém mi pošlou celou adresu naší školy, kterou vyhledají na internetu. V emailu nesmí chybět Předmět, pozdrav, oslovení, důvod poslání emailu, rozloučení a podpis (celé jméno). 

 

Pokud se období domácí přípravy na vyučování prodlouží z rozhodnutí vlády na déle než 14 dní (= déle než do 24.3.), budou na tomto místě informace k další domácí přípravě! 

 
Žáci V. A se pokusí vytvořit (mohou s dopomocí rodičů, sourozenců,...) na serveru Seznam.cz také svou emailovou adresu stejným způsobem jako V. B. 
 
Všichni žáci V. A a V. B pošlou ze své emailové schránky email na adresu l.kralicek.2zs@email.cz, ve kterém mi pošlou celou adresu naší školy, kterou vyhledají na internetu. V emailu nesmí chybět Předmět, pozdrav, oslovení, důvod poslání emailu, rozloučení a podpis (celé jméno). 
 
Lad. Králíček
 
Pokud se období domácí přípravy na vyučování prodlouží z rozhodnutí vlády na déle než 14 dní (= déle než do 24.3.), budou na tomto místě informace k další domácí přípravě!