3. místo ve vybíjené - dívky

11.01.2018 20:30

11.1.2018 se v Březnici konal turnaj základních škol ve vybíjené, který byl určen pro dívky z 1. – 3. tříd. Turnaje se zúčastnilo celkem 9 škol, mezi nimiž samozřejmě nechyběla ani 2. ZŠ Dobříš.

Naše dívky nastoupily do turnaje vítězně, když porazily 1. ZŠ Dobříš. Ve skupině porazily i ZŠ Jiráskovy sady. Jediná prohra ve skupině proběhla se ZŠ Bohutín. Postoupily tedy do semifinále!

Tam na nás čekala ZŠ Březnice, která využila bouřlivého domácího prostředí a nedala nám šanci. V boji o třetí místo jsme se opět střetli se ZŠ Bohutín. A byl to opravdu boj! Děvčata bojovala jako lvice a zápas skončil remízou. Poté muselo přijít prodloužení, které skončilo rovněž nerozhodným výsledkem. Následovalo další prodloužení, tentokrát formou „náhlé smrti“. Štěstěna byla na naší straně a dívkám se podařilo vybít soupeřky jako první. To byla radost!

Skončili jsme tedy na krásném bronzovém místě. Poděkování za toto úžasné umístění patří těmto bojovnicím: Adéla Melichová, Vendula Straková, Aneta Hocková, Ester Sedláčková, Adéla Matoušová, Barbora Hrdličková, Alexandra Nezmar, Nela Špindlerová, Lucie Geregová, Julie Kahounová a Vilma Žižková.

 

Výsledky - dívky - ZDE (v PDF)

Výsledky - chlapci - ZDE (v PDF)

Fotogalerie: 3. místo ve vybíjené