Duben 2014

23.04.2014 11:39
Milí příznivci značky Rodiče vítáni,
 
rádi bychom Vás upozornili na několik zajímavých akcí a příležitostí pro školy.
 
  • Americká obchodní komora v České republice vyhlašuje v rámci programu One World, Many Voices další ročníksoutěže o granty pro školy na veřejně prospěšné projekty. Díky podpoře svých členů komora letos školám rozdělí téměř 275 000 Kč, přihlašovat se můžete do 20. června.  Podrobnosti se dočtete v pdf příloze
     
  • Speciální nabídku pro školy připravilo interaktivní Muzeum Karla Zemana v Praze. Pomocí poutavých filmových ukázek a exponátů, na nichž si žáci mohou sami vyzkoušet, jak fungují filmové triky, se seznámí s dílem Karla Zemana. Muzeum pořádá pro žáky dílny animace a trikové tvorby či nové plavby po Čertovce a Vltavě. Školním skupinám nabízí muzeum zvýhodněné vstupné a těm školám, které se při objednávce odkáží na tento e-mail, poskytne muzeum zdarma DVD s vybraným filmem Karla ZemanaPodívejte se, jak to v muzeu vypadá.
     
  • Máte ve škole šikovné, angažované mladé lidi, kteří dělají něco zajímavého pro ostatní? Nominujte je na cenu Gratias Tibi! Navrhovat je můžete už jen do 1. května. Cenu vyhlásil Člověk v tísni ve spolupráci s EDUin a dalšími partnery.Podívejte se na pravidla soutěže a první nominované!
     
  • Poslední akcí, na kterou bychom vás rádi upozornili, je sportovní odpoledne Rodiče na start! Kromě běžeckého závodu se účastníci budou moci seznámit s celou řadou aktivit určených pro rodiče na rodičovské i rodiče školáků. Běží se v neděli 27. 4. 2014 v pražské StromovceAkci pořádá společnost Aperio.

Věříme, že zmíněné akce potěší Vás i Vaše žáky.

Gabriela Kynclová a tým Rodiče vítáni