Turnaje ve vybíjené, část 1.

28.01.2019 13:15

V úterý 8.1. 2019 se žáci 3. a 4. třídy zúčastnili okresního kola ve vybíjené, ve kterém si nevedli vůbec špatně. Tým se skládal z těchto „borců“ : Jakub Hodr, Krejčí Tomáš, Orság Matúš, Jungmann Jan, Berka Vojtěch, Větrovský Tadeáš, Sochor Jan, Matějka Martin, Hrubý Tomáš a Čermák Tobiáš.

Kluci se do zápasů vrhli opravdu bojovně a ve skupině se jim podařilo porazit všechny týmy až na ZŠ Školní z Příbrami. Postoupili jsme tedy do semifinále, kde jsme narazili na týmy velmi sehrané a stejně bojovné. Bohužel se nám nepodařilo postoupit do boje o první místo a nakonec jsme smolně prohráli i zápas o místo třetí. Avšak i čtvrté místo z jedenácti týmů plných velmi kvalitních soupeřů je krásný výsledek a klukům tak velice blahopřejeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy!

 

Píše se čtvrtek 10.1.2019 a chlapce na turnaji ve vybíjené v Březnici vystřídala děvčata.

Holky bojovaly statečně, bohužel to nestačilo na lepší než 5.místo. Máme však obrovskou radost ze zlepšení dovedností a herní taktiky. Celé dopoledne jsme si užili a těšíme se na další možnost reprezentovat naši školu na sportovních turnajích.

Sestava: Matoušová Adéla, Mitunová Barbora, Hrdličková Barbora, Doláková Kateřina, Hubáčková Lucie, Albrechtová Julie, Subhanová Zuzaba, Melichová Adéla, Kratinová Charlotta, Gottfriedová Lucie, Buršová Veronika