Uzavření školy od 11.3.2020 + učivo pro žáky

10.03.2020 10:56

Vážení zákonní zástupci,

na základě rozhodnutí vlády ČR se od 10. 3. 2020 uzavírají všechny základní školy (včetně ŠJ a ŠD). Odědy jsou hromadně odhlášené.

Učivo bude uvedeno na webových stránkách jednotlivých tříd s termíny vypracování. Vyučující budou k dispozici na pracovních e- mailech během pracovní doby od 8 do 16 hodin.

Sledujte nadále webové stránky školy, dotazy směřujte na třídní učitele e-mailem, kteří vám do 24 hodin odpoví. Vzor e-mailu učitele: jméno.příjmení@2zsdobris.cz

Děkujeme za spolupráci. Mgr. Bohumila Pallagyová

ředitelka školy

 

Vážená paní starostko,

vážený pane starosto,

vážený pane primátore,

 

vláda rozhodla o uzavření všech škol (základních, středních i vyšších odborných a dalších) od středy 11. března 2020. Mateřských školek se toto opatření netýká. Zároveň dnes (10. 3. 2020) od 18:00 hodin platí zákaz filmových, divadelních, sportovních, náboženských, tanečních, tradičních shromáždění nebo výstav, poutě, veletrhy s účastí nad 100 osob. Mimořádná opatření jsou zveřejněna na Portále krizového řízení Středočeského kraje (https://pkr.kr-stredocesky.cz/pkr/) a přiložena v příloze emailu.

Doporučení k cestování v souvislosti s šířením koronaviru ve světě vydalo Ministerstvo zahraničních věcí ČR. Od 10. 3. 2020 platí karanténa pro celou Itálii (https://www.mzv.cz/jnp/cz/cestujeme/aktualni_doporuceni_a_varovani/omezeni_dopravy_koronavirus.html).

 

S pozdravem

Ing. Luboš Navrátil

tajemník Bezpečnostní rady