Září 2017

18.09.2017 20:23

Milí přátelé knihovny,

srdečně Vás zdravím ve dni, kdy by mělo být krásně baboletně slunečno, a místo slunce Vám posílám hřejivou nabídku:

 

ŠACHOVÝ KROUŽEK pro děti i dospělé

První schůzka je pozítří, tedy ve středu 20.9. od 16.30 v knihovně. Více informací v knihovně.

 

NOVÁ KNIHOVNA – nejnovější zprávy

Minulý týden jsme se zúčastnili schůzky s architektem Zemenem a zástupci města, kde byla představena „hmotová studie“ budoucí knihovny. Tato studie bude prezentována na veřejném zasedání Zastupitelstva města Dobříše, které se koná ve středu 20.9. od 17.00 v KD Dobříš.

 

FAIR DAY V KNIHOVNĚ – sobota 23.9. od 14 do 17 hodin

Na jarmárku malovýrobců a chráněných dílen před knihovnou nakoupíte spoustu originálních výrobků: košíky, svíčky, mýdla s plastickými motivy i jiná, korálkové a jiné šperky, keramiku, prostírání, polštářky, tašky a taštičky mnoha typů, vzorů a velikostí, zástěry a zástěrky, trička, sukně, oblečky pro miminka i maminky, háčkované hračky, čepičky i botičky... Novinkou letošního ročníku je tibetský obchůdek s nabídkou rozmanitého zboží.
Na jarmark navazuje program pro děti i dospělé (viz dále).
 

AŤ ŽIJE RODINA! – sobota 23.9. od 17 hodin

Program pro děti i rodiče s hudbou, divadelním představením, scénickým čtením Divadla Knihovna, výtvarnou dílnou Rodinného centra Dobříšek a domácím občerstvením. Věříme, že pohádka „Irská rybka“ Kočovného divadla Rózy Blechové se bude líbit všem!Vstup volný.

 

Milí přátelé knihovny, přeji Vám krásné dny a s celou knihopartou se na Vás těším v knihovně (i před ní), Vaše Romana Bodorová