2. základní škola Dobříš
2. ZŠ Dobříšškolní 1035, okres Příbram

1.místo soutěže ODZNAKU VŠESTRANNOSTI

V úterý 5.dubna se v sedlčanské sportovní hale Gymnázia a SOŠE konalo okresní kolo ODZNAKU VŠESTRANNOSTI. Velký zájem o pohybovou všestrannost přilákal 188 žáků z 9ti základních škol. Zaplněná sportovní hala, tak po dlouhé pauze bez školních soutěží se opět zaplnila a bylo se na co koukat. Naši žáci

V každé z disciplín se naši žáci umístili na předních příčkách a v součtu 8člených družstev (4holky a 4kluci) jsme získali zlatou medaili. Především výkony B.Hrdličkové, J.Netchera, A.Kociána a R.Dragounové, kteří získali zlaté resp.stříbrné medaile i jako jednotlivci jsme zvítězili velikým bodovým rozdílem. Další individuální zlatou medaili získala žákyně 9.A Adéla Netcherová, která jasně dominovala ve všech 5ti disciplínách. Stříbrnou individuální medaili ještě přidala Natálie Malkusová z 5.A a i ona se může těšit na postup do Krajského kola, které se bude konat začátkem května ve Slaným.

Do krajského kola ODZNAKU VŠESTRANNOSTI 2022 postupují: Netcherová A. (9.A), Plasová K. (8.D), Hrdličková B. (7.B), Matoušová A. (7.A), Dragounová R. (6.A), Malkusová N. (5.A), Kocián A. (7.A), Rampa J. (7.A), Dvořák T. (6.A), Netcher J. (6.A)

Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

Datum vložení: 11. 4. 2022 14:12
Datum poslední aktualizace: 11. 4. 2022 14:24
Autor: Mgr. Jana Pechanová