Datum Název akce Umístění
20. 9. Atletický čtyřboj - chlapci 3. místo
20. 9. Atletický čtyřboj - dívky 6. místo
9.10. Okresní kolo ve florbalu kat.4.-5.třída 2. místo
10. 10. Minifotbal - okrskové finále 1. místo
12.10. Okresek florbal III.kat. dívky 4. místo
18.10. Okresek florbal III.kat. chlapci 5. místo
19.10. Okrsek florbal IV. kat chlapci 2. místo
21.11. Okres florbal IV. kat chlapci 4. místo
24.11.  Florbal - ČEPS cup, chlapci (4.,5.r..) 2.místo, postup do krajského finále
29.11. Florbal - ČEPS cup, dívky (4.,5.r.) 3.místo, postup do krajského finále
6.12. Basketbal - IV.kat., dívky 4.místo ve skupině
12.12. Baskebal - IV.kat., chlapci 4.místo ve skupině
26.1. Krajské kolo florbal 1. stupeň - chlapci 6. místo
29.1. Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo 10. místo - David Klouda, IX.A
16.2. Konverzační soutěž v Aj - kategorie I.A - okresní kolo 2. místo - Markéta Ficová
16.2. Konverzační soutěž v Aj - kategorie II.A - okresní kolo 4. místo - David Klouda
28.2. Gymnastický čtyřboj - kategorie III., týmová soutěž 3. místo - dívky VI.A
28.2. Gymnastický čtyřboj - kategorie I. 1. místo - Barbora Hrdličková
28.2. Gymnastický čtyřboj - kategorie II. 3. místo - Karolína Plasová
16.3. Okresní kolo basketbal III. kat. - chlapci 5. místo
27.3. Okresní kolo basketbal III.kat. - dívky 4. místo
28.3. Okresní kolo minibasketbal - chlapci 3. místo
4.4. Okresní kolo minibasketbal - dívky 7. místo
5.4. Okresní kolo volejbal III. kat.- chlapci 6. místo
5.4. Výtvarná soutěž Ptáci Zvláštní cena za kolektivní dílo  IV.B
12.4. Biologická olympiáda - okr. kolo - kat. D 6. místo
Michal Koval
13.4. Biologická olympiáda - okr. kolo - kat. C 3. místo
Maryna Hlynka
11. místo
Kateřina Mikysková
13. místo
Michaela Lásková
17.4. McDonald´s Cup - 2.- 3.r. - okrsek 2. místo
18.4. McDonald´s Cup - 4.- 5.r. - okrsek 1. místo
23.4. McDonald´s Cup - 2.- 3.r. - okres 4. místo
4.5. Florbalový turnaj - region 2. místo
9.5. Pohár rozhlasu - mladší žákyně - okres 2. místo
9.5. Pohár rozhalu - maldší žáci - okres 6. místo
10.5. Pohár rozhlasu - starší žáci - okres 3. místo
10.5. Pohár rozhlasu - starší žákyně - okres 8. místo
15.5. Plavecko-běžecký pohár, okres 1. místo
Karel Vlasák
28.5. Pythagoriáda - 5. ročník - okresní kolo 3. - 4. místo
Alžběta Kašparová, V.A
8. místo
Denisa Faktorová, V.A
10. místo
Jakub Abbid, V.A
29.5. Pythagoriáda - 6. ročník - okresní kolo 9. místo

Luboš Halamka, VI.A

30.5. Plavecko-běžecký pohár, kraj 1. místo
Karel Vlasák
4.6. Atletická všestrannost - 1. ročník - okrsek 1. místo
4.6. Atletická všestrannost - 2. ročník - okrsek 3. místo
4.6. Atletická všestrannost - 3. ročník - okrsek 2. místo
4.6. Atletická všestrannost - 4. ročník - okrsek 1. místo
4.6. Atletická všestrannost - 5. ročník - okrsek 1. místo
4.6. Atletická všestrannost - 1. ročník - okres 4. místo
4.6. Atletická všestrannost - 2. ročník - okres 8. místo
4.6. Atletická všestrannost - 3. ročník - okres 6. místo
4.6. Atletická všestrannost - 4. ročník - okres 3. místo
4.6. Atletická všestrannost - 5. ročník - okres 2. místo
11.6. Recitační soutěž - oblastní kolo 3. místo
Lucie Fenyková, III.B
Rozália Jesenská, V.A