2017/2018

Datum Název akce Umístění
20. 9. Atletický čtyřboj - chlapci 3. místo
20. 9. Atletický čtyřboj - dívky 6. místo
9.10. Okresní kolo ve florbalu kat.4.-5.třída 2. místo
10. 10. Minifotbal - okrskové finále 1. místo
12.10. Okresek florbal III.kat. dívky 4. místo
18.10. Okresek florbal III.kat. chlapci 5. místo
19.10. Okrsek florbal IV. kat chlapci 2. místo
21.11. Okres florbal IV. kat chlapci 4. místo
24.11.  Florbal - ČEPS cup, chlapci (4.,5.r..) 2.místo, postup do krajského finále
29.11. Florbal - ČEPS cup, dívky (4.,5.r.) 3.místo, postup do krajského finále
6.12. Basketbal - IV.kat., dívky 4.místo ve skupině
12.12. Baskebal - IV.kat., chlapci 4.místo ve skupině
26.1. Krajské kolo florbal 1. stupeň - chlapci 6. místo
29.1. Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo 10. místo - David Klouda, IX.A
16.2. Konverzační soutěž v Aj - kategorie I.A - okresní kolo 2. místo - Markéta Ficová
16.2. Konverzační soutěž v Aj - kategorie II.A - okresní kolo 4. místo - David Klouda
28.2. Gymnastický čtyřboj - kategorie III., týmová soutěž 3. místo - dívky VI.A
28.2. Gymnastický čtyřboj - kategorie I. 1. místo - Barbora Hrdličková
28.2. Gymnastický čtyřboj - kategorie II. 3. místo - Karolína Plasová
16.3. Okresní kolo basketbal III. kat. - chlapci 5. místo
27.3. Okresní kolo basketbal III.kat. - dívky 4. místo
28.3. Okresní kolo minibasketbal - chlapci 3. místo
4.4. Okresní kolo minibasketbal - dívky 7. místo
5.4. Okresní kolo volejbal III. kat.- chlapci 6. místo
5.4. Výtvarná soutěž Ptáci Zvláštní cena za kolektivní dílo  IV.B
12.4. Biologická olympiáda - okr. kolo - kat. D 6. místo
Michal Koval
13.4. Biologická olympiáda - okr. kolo - kat. C 3. místo
Maryna Hlynka
11. místo
Kateřina Mikysková
13. místo
Michaela Lásková
17.4. McDonald´s Cup - 2.- 3.r. - okrsek 2. místo
18.4. McDonald´s Cup - 4.- 5.r. - okrsek 1. místo
23.4. McDonald´s Cup - 2.- 3.r. - okres 4. místo
4.5. Florbalový turnaj - region 2. místo
9.5. Pohár rozhlasu - mladší žákyně - okres 2. místo
9.5. Pohár rozhalu - maldší žáci - okres 6. místo
10.5. Pohár rozhlasu - starší žáci - okres 3. místo
10.5. Pohár rozhlasu - starší žákyně - okres 8. místo
15.5. Plavecko-běžecký pohár, okres 1. místo
Karel Vlasák
28.5. Pythagoriáda - 5. ročník - okresní kolo 3. - 4. místo
Alžběta Kašparová, V.A
8. místo
Denisa Faktorová, V.A
10. místo
Jakub Abbid, V.A
29.5. Pythagoriáda - 6. ročník - okresní kolo 9. místo

Luboš Halamka, VI.A

30.5. Plavecko-běžecký pohár, kraj 1. místo
Karel Vlasák
4.6. Atletická všestrannost - 1. ročník - okrsek 1. místo
4.6. Atletická všestrannost - 2. ročník - okrsek 3. místo
4.6. Atletická všestrannost - 3. ročník - okrsek 2. místo
4.6. Atletická všestrannost - 4. ročník - okrsek 1. místo
4.6. Atletická všestrannost - 5. ročník - okrsek 1. místo
4.6. Atletická všestrannost - 1. ročník - okres 4. místo
4.6. Atletická všestrannost - 2. ročník - okres 8. místo
4.6. Atletická všestrannost - 3. ročník - okres 6. místo
4.6. Atletická všestrannost - 4. ročník - okres 3. místo
4.6. Atletická všestrannost - 5. ročník - okres 2. místo
11.6. Recitační soutěž - oblastní kolo 3. místo
Lucie Fenyková, III.B
Rozália Jesenská, V.A

2016/2017

Datum Název akce

Počet

zúčastněných

žáků

Umístění
září "Pomáháme zvířatům" - výtvarná soutěž 20 3. místo
B. Hrdličková
27. 9. Přespolní běh   3. místo
11. 10. Minifotbal - skupina E 12 1. místo
17. 10. Okresní finále minifotbalu dívek   10 2. místo
22.10. Okrskové kolo florbal chlapci III.kat. 10 4. místo
22.10. Okrskové kolo florbal dívky III.kat. 10 2. místo
24.10. Okrskové kolo florbal chlapci III.kat. 12 2.místo
24.10. Okrskové kolo florbal dívky III.kat. 12 2.místo
4.11. Fotbal, Coca - cola cup 12 1. místo
1.12. Basketbal dívky IV. kat. 10 3.místo sk.
6.12. Basketbal chlapci IV. kat. 10 3.místo
9.12. Florbalový turnaj okresní kolo ČFbU, 1.st. 12 3.místo
10.1. Vybíjená chlapci 3. třída 12 3. místo
12.1. Vybíjená dívky 3. třída 12 4.místo
1. 2. Olympiáda v Čj - Příbram - okresní kolo 2 6.-9.místo
D. Klouda,VIII.A
22.2. Konverzačnísoutěž Aj - kategorie I.A - okresní kolo 2 8.místo
K. Mikysková
22.2. Konverzačnísoutěž Aj - kategorie II.A - okresní kolo 2 8. místo
D. Nikel,IX.C
8.3. Vybíjená otevřená II. kat. 12 3. místo
14.3. Vybíjená dívky II. kat. 12 2. místo
15.3. Futsal okresní kolo IV. kat. 10 2. místo
16.3. Basketbal okresní kolo chlapci III. kat. 10 3. místo sk.
23.3. Klokánek - okresní vyhodnocení 1566 9.- 11. místo
M. Brašnička
V.A
23.3. Cvrček - okresní vyhodnocení 1485 8.- 10. místo
T. Bláhová
III.A
11.- 13. místo
A. Kajgr
III.A
28.3. Basketbal okresní kolo dívky III. kat. 10 3. místo sk.
28.3. Olympiáda v anglickém jazyce - krajské kolo 2 6. místo
E.Clareboats, IX.C
10.4. Biologická olympiáda- okresní kolo 2 3. místo
K.Mikysková-postup do krajského kola
20. 4. Štafetový pohár - 3. ročník   2. místo
20. 4. Štafetový pohár - 5. ročník   2. místo
20.4. Biologická olympiáda - okresní kolo 3 9. místo
M. Lásková
10. místo
M. Hlynka
27.4. Fotografická soutěž - Dobříšská voda 2 1.místo
V.Malá,IV.A
2.místo 
J.Malý,IV.C
2.5. Čapkoviny - literární soutěž 1 zvláštní cena poroty
N.Pincová,IX.A
3.5. Regionální florbalová soutěž Nový Knín pro 8. a 9. ročník 7 2. místo
4.5. McDonald's Cup - 1.- 3. ročník - okr. kolo   2. místo
5.5. Regionální florbalová soutěž Nový Knín pro 6. a 7. ročník 10 1. místo
9.5. Krajské kolo v orientačním běhu 6 1. místo
O.Janda
 3. místo
E. Jandová
10.5. Pohár rozhlasu 2017 mladší chlapci (okres)   2. místo
10.5. Pohár rozhlasu 2017 mladší dívky (okres)   7. místo
11.5. Pohár rozhlasu 2017 starší chlapci (okres)   2. místo
11.5. Pohár rozhlasu 2017 starší dívky (okres)   2. místo
1.6. Výtvarná soutěž HZS Středočeského kraje 1 2. místo
A. Neubauerová 
2.6. Recitační soutěž
oblastní kolo
  2. místo
Hynek Pihera
5.6. Pythagoriáda 8. ročník 5 3. místo
D. Klouda
5.6. Pythagoriáda 6. ročník 5 5. - 7. místo
A. Griz
7.6. Atletická všestrannost 2017 - 1.- 5. ročník   1. místo

2015/2016

Datum Název akce

Počet

zúčastněných

žáků

Umístění
29. 9. Přespolní běh - okres - 1. a 2. st. 32 - - -
9. 10. Coca cola Cup - okrsek - 2. st. 16 2. místo
14. 10. Minifotbal - okrsek - CH III.-IV. 12 2. místo
22. 10. Florbal - Pohár hejtmana Středoč. kraje - okres - 1.st. 9 4. místo
(ve skupině)
23. 10. Florbal - okres - CH III. 7 2. místo
23. 10. Florbal - okres - D III. 12 4. místo
Říjen

„Vícejazyčnost je bohatství“

(III. ročník kreativní soutěže na podporu čtení a psaní ve druhém jazyce)

1 3. místo
Nicoletta Zucchi
(přípr. třída)
Listopad "Adam básníkem"
(kategorie 1.stupeň ZŠ)
 
--- 1. místo
třída 4.A
Listopad "Adam básníkem"
(kategorie 2.stupeň ZŠ)
--- 1. místo
třída VIII.B
6. 11. Florbalový turnaj - okrsek - CH IV. 8 2. místo
6. 11. Florbalový turnaj - okrsek - D IV. 12 3. místo
11. 11. Futsalový turnaj - okrsek - CH III.-IV. 12 2. místo
13. 11. Florbal - Blue Think - okres - 1. st. 9 2. místo
(ve skupině)
Listopad Výtvarně-literární soutěž
(Martina Garajová- VIII.B, Diana Hošková- VIII.A, Nikola Pincová- VIII.A)
3 1. místo
M. Garajová, VIII. B
Prosinec Výtvarná soutěž
Jaro, léto, podzim, zima, zdravá strava je vždy príma
(obrázky do kalendáře Happysnack)
--- J.Žádníková, III.A
V.Malá, III.A
O.Hošek, III.A
J. Krátká, III.A
Leden Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo 2 4. místo
Lucie Vášová, IX.B
9. 3. Pythagoriáda - 5. ročník 2 1. místo
M. Babčák,
V. C
3. místo
V. Arnoštová,
V. C
18. 3. Matematický Cvrček - 2.- 3. ročník
( okres Příbram - 1355 řešitelů )
  2. místo
V. Krejčí,
III. B
18. 3. Matematický Cvrček a Klokánek - 4.- 5. ročník
( okres Příbram - 1351 řešitelů )
  4.- 5 místo
V. Arnoštová,
V. C
12. 4. Atletické závody - Štafetový pohár, 8 x 100 m v kategorii 3. ročníků
 
8 3. místo
Průšová Agáta, Novotná Klára, Žádníková Jana, Trhlíková Vanessa, Pelikán Vojtěch, Dvořák Michal, Hájek Michal, Prusík Michal
12. 4. Atletické závody - Štafetový pohár, 8 x 100 m v kategorii 5. ročníků 8 3.místo
Kárná Anna, Tesařová Veronika, Mašatová Tereza, Kukolová Emma Klára, Kocíková Nikola
13. 4. Okresní kolo biologické olympiády 3 6. místo
Tereza Uriková, IX.B
20.4. Okrskové kolo minikopaná
Mc Donald´s Cup - mladší žáci
13 1. místo
Žižka Přemysl (brankář), Prusík Michal, Dvořák Michal, Nikl Vincent, Matouš Jakub, Matějka Karel, Krejsa Tomáš, Toufar Adam, Vršecký Matěj, Diviš Petr, Boudník Marek, Jungmann Tomáš, Hájek Michal
22.4. Výtvarná soutěž Voda a energie
(VHS Dobříš)
  1. místo
D.Kolaříková
2. místo
A.Kučerová
3. místo
A.Průšová
29.4. Soutěž MV ČR - "Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!" - video-film 2 Tereza Uriková
Adam Pešek
IX.B
 1. místo
 ocenění
30. 4. Atletický čtyřboj   3. místo
chlapci
4. místo
dívky
4. 5. Mc Donald´s Cup - okresní finále - mladší žáci 11 2. místo
Žižka P., Nikl V., Toufar A., Prusík M., Matějka K., Vršecký M., Dvořák M., Diviš P., Fiala J., Jungman T., Krejsa T.,
Hájek M.
 
9.5. Literárně-výtvarná soutěž "Příběh obrazu", republikové kolo
téma: V Zahradě.
4 K. Apeltauerová, IX.A
1. místo  
 
   L. Kopecká, 
IX.A
2. místo
10. 5. Orientační běh - krajské kolo 4 1. místo - Jakub Janda (V. C)
3. místo - Jáchym Nový (IV.A)
10. 5. Orientační běh - krajské kolo v přeboru škol
- kategorie H5
2 1. místo
12. 5. "Pohár rozhlasu" - st. žáci 9 3. místo
12. 5. "Pohár rozhlasu" - st. žákyně 10 4. místo
květen Pěvecká soutěž "Brdský kos", I.kategorie (5-8 let)   1. místo
Natálka Tóth
(II. D)
květen "Nebezpečné hry dětí" - výtvarná soutěž HZS Středočeského kraje  ( IV. kategorie )   3. místo
Martina Garajová
(VIII. B)
2. 6. Atletická všestrannost - 1. ročník - okres   3. místo
2. 6. Atletická všestrannost - 2. ročník - okres   2. místo
2. 6. Atletická všestrannost - 3. ročník - okres   1. místo
2. 6. Atletická všestrannost - 4. ročník - okres   1. místo
2. 6. Atletická všestrannost - 5. ročník - okres   7. místo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Datum Název akce

Počet

zúčastněných

žáků

 
Umístění
29. 9. Přespolní běh - okres - 1. a 2. st. 32 - - -
9. 10. Coca cola Cup - okrsek - 2. st. 16 2. místo
14. 10. Minifotbal - okrsek - CH III.-IV. 12 2. místo
22. 10. Florbal - Pohár hejtmana Středoč. kraje - okres - 1.st. 9 4. místo
(ve skupině)
23. 10. Florbal - okres - CH III. 7 2. místo
23. 10. Florbal - okres - D III. 12 4. místo
Říjen

„Vícejazyčnost je bohatství“

(III. ročník kreativní soutěže na podporu čtení a psaní ve druhém jazyce)

 
1 3. místo
Nicoletta Zucchi
(přípr. třída)
Listopad "Adam básníkem"
(kategorie 1.stupeň ZŠ)
 
--- 1. místo
třída 4.A
Listopad "Adam básníkem"
(kategorie 2.stupeň ZŠ)
--- 1. místo
třída VIII.B
6. 11. Florbalový turnaj - okrsek - CH IV. 8 2. místo
6. 11. Florbalový turnaj - okrsek - D IV. 12 3. místo
11. 11. Futsalový turnaj - okrsek - CH III.-IV. 12 2. místo
13. 11. Florbal - Blue Think - okres - 1. st. 9 2. místo
(ve skupině)
Listopad Výtvarně-literární soutěž
(Martina Garajová- VIII.B, Diana Hošková- VIII.A, Nikola Pincová- VIII.A)
3 1. místo
M. Garajová, VIII. B
Prosinec Výtvarná soutěž
Jaro, léto, podzim, zima, zdravá strava je vždy príma
(obrázky do kalendáře Happysnack)
--- J.Žádníková, III.A
V.Malá, III.A
O.Hošek, III.A
J. Krátká, III.A
Leden Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo 2 4. místo
Lucie Vášová, IX.B
9. 3. Pythagoriáda - 5. ročník 2 1. místo
M. Babčák,
V. C
3. místo
V. Arnoštová,
V. C
18. 3. Matematický Cvrček - 2.- 3. ročník
( okres Příbram - 1355 řešitelů )
  2. místo
V. Krejčí,
III. B
18. 3. Matematický Cvrček a Klokánek - 4.- 5. ročník
( okres Příbram - 1351 řešitelů )
  4.- 5 místo
V. Arnoštová,
V. C
12. 4. Atletické závody - Štafetový pohár, 8 x 100 m v kategorii 3. ročníků
 
8 3. místo
Průšová Agáta, Novotná Klára, Žádníková Jana, Trhlíková Vanessa, Pelikán Vojtěch, Dvořák Michal, Hájek Michal, Prusík Michal
       
12. 4. Atletické závody - Štafetový pohár, 8 x 100 m v kategorii 5. ročníků 8 3.místo
Kárná Anna, Tesařová Veronika, Mašatová Tereza, Kukolová Emma Klára, Kocíková Nikola
13. 4. Okresní kolo biologické olympiády 3 6. místo
Tereza Uriková, IX.B
20.4. Okrskové kolo minikopaná
Mc Donald´s Cup - mladší žáci
13 1. místo
Žižka Přemysl (brankář), Prusík Michal, Dvořák Michal, Nikl Vincent, Matouš Jakub, Matějka Karel, Krejsa Tomáš, Toufar Adam, Vršecký Matěj, Diviš Petr, Boudník Marek, Jungmann Tomáš, Hájek Michal
22.4. Výtvarná soutěž Voda a energie
(VHS Dobříš)
  1. místo
D.Kolaříková
2. místo
A.Kučerová
3. místo
A.Průšová
29.4. Soutěž MV ČR - "Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!" - video-film 2 Tereza Uriková
Adam Pešek
IX.B
 1. místo
 ocenění
30. 4. Atletický čtyřboj   3. místo
chlapci
4. místo
dívky
4. 5. Mc Donald´s Cup - okresní finále - mladší žáci 11 2. místo
Žižka P., Nikl V., Toufar A., Prusík M., Matějka K., Vršecký M., Dvořák M., Diviš P., Fiala J., Jungman T., Krejsa T.,
Hájek M.
 
9.5. Literárně-výtvarná soutěž "Příběh obrazu", republikové kolo
téma: V Zahradě.
4 K. Apeltauerová, IX.A
1. místo  
   L. Kopecká,
IX.A
2. místo
10. 5. Orientační běh - krajské kolo 4 1. místo - Jakub Janda (V. C)
3. místo - Jáchym Nový (IV.A)
10. 5. Orientační běh - krajské kolo v přeboru škol
- kategorie H5
2 1. místo
12. 5. "Pohár rozhlasu" - st. žáci 9 3. místo
12. 5. "Pohár rozhlasu" - st. žákyně 10 4. místo
květen Pěvecká soutěž "Brdský kos", I.kategorie (5-8 let)   1. místo
Natálka Tóth
(II. D)
květen "Nebezpečné hry dětí" - výtvarná soutěž HZS Středočeského kraje  ( IV. kategorie )   3. místo
Martina Garajová
(VIII. B)
2. 6. Atletická všestrannost - 1. ročník - okres   3. místo
2. 6. Atletická všestrannost - 2. ročník - okres   2. místo
2. 6. Atletická všestrannost - 3. ročník - okres   1. místo
2. 6. Atletická všestrannost - 4. ročník - okres   1. místo
2. 6. Atletická všestrannost - 5. ročník - okres   7. místo

 

2014/2015

Datum Název akce

Počet

zúčastněných

žáků

Umístění
9.10. Minikopaná - okrsek - Dobříš   1. místo
22. 10. Florbal - 6. a 7. třídy - oksk. kolo - dívky   2. místo
24. 10. Florbal - 8. a 9. třídy - oksk. kolo - dívky   2. místo
24. 10. Florbal - 8. a 9. třídy - oksk. kolo - chlapci   2. místo
4. 11. Coca-Cola Cup - úvodní turnaj   1. místo
13. 11. Futsal - 1. kolo   1. místo
3. 12. Basketbal - okresní kolo - chlapci   3. místo
19. 2. Konverzační soutěž v angl. jazyce 2 2. místo
(V. Bergman)
4. místo
(D. Nikel)
19. 3.

Helpík - školní kolo

 

  1. místo
( 5. A - Prusíková Lucie, Veselá Michaela, Tomáš Čihák, František Doležal )
( 5. B - Jan Weiss, Jakub Černohorský, Martin Černý, David Wojnar )
19. 3. Klokan - 2.- 5. ročník
(školní+okresní kolo)
  1. místo
David Wojnar
(kat. Klokánek)
7. 4. Volejbal - okr. kolo - chlapci   4. místo
17. 4. Školní kolo literární soutěže MV ČR "Moje soukromí."   1. místo
Tereza Uriková, 8.B
23. 4. Biologická olympiáda - okres. kolo - 
( 6.- 7. ročník )
  15. místo
A. Homolková
18. místo
M. Lásková
30. místo
M. Vávra
27. 4. Biologická olympiáda - okres. kolo - 
( 8.- 9. ročník )
  11. místo
P. Lásková
13. místo
A. Pešek
17. místo
T. Uriková
29. 4. Mc Donald's Cup - okrsek   1. místo
12. 5. Pohár rozhlasu - okr. kolo - ml. žáci   2. místo
12. 5. Pohár rozhlasu - okr. kolo - ml. žákyně   3. místo
13. 5. Pohár rozhlasu - okr. kolo - st. žáci   2. místo
13. 5. Pythagoriáda - okr. kolo - 5. a 6. ročník 3 2. místo
D. Klouda
květen "Čteme se slonem Bobem 2015"   přední místo
Viktorie Mašatová
Alena Maříková

2013/2014

Datum Název akce

Počet

zúčastněných

žáků

Umístění
20. 9. „Šťastné stáří očima dětí“ 2

Oceněny:

L. Hampejsová A. Hermanová

26. 9.

Přespolní běh

27

1. místo

Jiří  Kozohorský

7. 10. Minifotbal - okresní finále
 ( Příbram )
12 2. místo
9. 10. Minifotbal - okrsk. kolo - Dobříš 12 1. místo
25.10. "Zlatý Zmatlík"
(literárně- výtvarná soutěž)
64 Postup
5. 11. Turnaj škol ve florbale – chlapci a dívky 8.a 9.tříd 10+10

chlapci 1.místo

dívky 5. místo
6. 11. Turnaj škol ve florbale – chlapci a dívky 6. a 7.tříd 10+10

chlapci 3.místo

dívky 1.místo
7.- 9. 11. SCIO testy - 9. ročník
( M, Čj, Aj, OSP )
82

nejlepší výsledky v kraji

J. Klouda

21. 11. Futsal - ŠkoFL 7 - divize B  12 2. místo
  Výtvarně-literární soutěž
"Pohádková knížka Třídilka"
( kategorie Text )
  4.- 16. místo
L. Michlová
13. 2. Konverzační soutěž v Aj
(Příbram )
2 4. místo
J. Bestahovský
8. místo
L. Unger
15. 3. Výtvarná soutěž
"Příběh planety"
64  
21. 3. Chemická olympiáda - Příbram
( okresní kolo )
3 7. místo
B. Celmún
26. 3. Biologická olympiáda - Příbram
( okresní kolo - 8.- 9. r. )
3 8. místo
P. Lásková
  Minibasketbal - dívky
( okresní kolo )
  4. místo
22. 4. Mc Donalds Cup - 1.- 3. třídy
(oblastní kolo)
10 1. místo
duben
květen
Výtvarná soutěž
"Dobříš v omalovánkách"
65 Oceněni:
M.Lžičařová,
K. Pešková, B. Sedliačiková, E. Bumbová, J. Havlík,  D. Hrubý, L. Reinerová a  A. Šimková
30. 4. Okresní kolo ve volejbale - Příbram
(starší dívky)
5 3. místo
5. 5. Výtvarná soutěž
"Znám práci hasičů"
64  
6. 5. Mc Donalds Cup - 1.- 3. třídy
(okresní kolo)
10 1. místo
7. 5. Mc Donalds Cup - 4.- 5. třídy
(okresní kolo)
12 2. místo
7. 5. Pythagoriáda - 5. ročník
(okresní kolo)
8 2. místo
V. Pecková
4.-5. místo
K. Durdíková
D. Klouda
7.-10. místo
B. Veselá
12. 5. Volejbal - st. žáci a žákyně
(okresní kolo)
12 žákyně
3. místo
žáci
4. místo
13. 5. Pohár rozhlasu - ml. žáci 10 6. místo
13. 5. Pohár rozhlasu - ml. žákyně 10 5. místo
14. 5. Pythagoriáda - 6. ročník
(okresní kolo)
6 9. místo
Š. Svojitka
15. 5. Pohár rozhlasu - st. žáci 10 1. místo
21. 5. Recitační soutěž
(školní kolo)
  1. místo
A. Průšová
E. Pecková
E. Klvačová
D. Wojnar
   A. Žádníková
2. 6. Recitační soutěž
(oblastní kolo)
3 3. místo
A. Průšová
(kategorie1.-2.tříd)
1. místo
A. Žádníková
(kategorie 5.tříd)
3. 6. Atletika - republikové kolo
starší žáci
( Plzeň )
9 8. místo

2012/2013

Datum Název akce

Počet

zúčastněných

žáků

Umístění
25. 9. Přespolní běh 32 8.
4. 10.

Coca-Cola Školský pohár

(zápas proti 1. ZŠ Dobříš)

15 postup do dalšího kola
10. 10. Minifotbal - okrsk.kolo - Dobříš 11 1.
18. 10. Minifotbal - okresní finále
 ( Příbram )
11 4.
18. 11. Futsalová liga 20 7. ročník - 1.
9. ročník - 2.
22. 11. Florbal 11  
4. 12. Orion Cup - florbal okrsek - 6.-7.r.   2.
6. 12. Orion Cup - florbal okrsek - 8.-9.r.   2.
7. 12. Turnaj ve futsalu - divize   2.
19. 12. Výtvarná soutěž Den v ZOO školní kolo    1.

Z. Prnová 1.B

N. Polívková 4.A

A. Žádníková 4.A

8. 1. Vybíjená  - okresní kolo - Příbram - 3. ročník (chlapci) 12 3.
17. 1. Vybíjená  - okresní kolo - Příbram - 2.- 3. ročník (dívky) 12 4.
14. 2. Konverzační soutěž v anglickém jazyce 2 3.
18. 2.

Minibasketbal - okr. kolo

Příbram - 5. ročník

( chlapci )

  6.
19. 2.

Minibasketbal - okr. kolo

Příbram - 5. ročník

( dívky )

  7.
27. 2.

Basketbal - okr. kolo

Příbram - III. kat.

( chlapci )

7 3.
7. 3. Basketbal - Příbram - 6.-7.r.   3.
21. 3.

Výtvarná soutěž Bezpečnost v práci - dej zdraví šanci

(školní kolo)

 

1.

N. Kocíková 2.A

O. Pelikán 2.A

3. 4. Coca-Cola Školský pohár 2013  1. kolo 12 1.
3. 4.

Basketbal - okr. kolo

Příbram - IV. kat.

( dívky )

8 3.
10. 4. Okresní kolo biologické olympiády v Příbrami 3

5.

P. Lásková 7.B

22. 4. Školní kolo literární soutěže Příbram Hanuše Jelínka  - odeslána poezie: 3 L. Kopecká, VI.A, Sofie Michlová, VI.B, Lucie Vášová, VI.B
23. 4. Mc Donalďs Cup - 1.- 3. třídy - (okrsk. kolo) 10 1.
23. 4. Mc Donalďs Cup - 4.- 5. třídy - (okrsk. kolo) 10 1.
23. 4. Atletický čtyřboj - dívky 5

2.

23. 4. Atletický čtyřboj - chlapci 5

4.

25. 4. Coca-Cola Školský pohár
(krajské kolo)
12 2.
25. 4. Volejbal - Příbram - chlapci i dívky 8+8

3.

ve skupině

30. 4. Mc Donalďs Cup - 4.- 5. třídy - (okresní kolo) 10 1.
30. 4. Mc Donalďs Cup - 1.- 3. třídy - (okresní kolo) 10 2.
14. 5. Pohár rozhlasu mladších žáků   

1.

14. 5. Pohár rozhlasu starších žáků   

1.

14. 5. Pohár rozhlasu mladších žákyň  

7.

14. 5. Pohár rozhlasu starších žákyň  

5.

27. 5. Recitační soutěž - školní kolo  

1.

Š.Vernerová

M.Wyrobová

O.Mezera

3. 6. Recitační soutěž - oblastní kolo  

3. Š.Vernerová, 2.B

4. 6. Výtvarná soutěž Ochrana člověka za mimořádných událostí, HZS Příbram  

2.

Ungerová,2.A

3.

M.Lukáš,1.C

12. 6.

Atletická všestrannost
-okresní. kolo-

( 4. - 5. třídy )

 

7.

4. ročník

2.

5. ročník

13. 6.

Atletická všestrannost
-okresní. kolo-

( 1. - 3. třídy )

 

1.

1. ročník

4.

2. ročník

2.

3. ročník