2. základní škola Dobříš
2. ZŠ Dobříšškolní 1035, okres Příbram

T-mobile olympijský běh

T-mobile olympijský běh

2.ZŠ Dobříš školní a T-Mobile Olympijský běh

Byla to právě čtyřnásobná olympijská reprezentantka a vícemistryně světa v dálkovém plavání Jana Pechanová a nynější učitelka tělocviku na naší škole, které odstartovala první kola Olympijského běhu v hodinách tělesné výchovy. Naše škola se zapojila do projektu celá a všechny třídy běžely vzdálenosti podle věkových kategorií. Odměnou pro vítěze byla medaile, diplom a pro žáky prvního stupně věcné ceny. Všichni také vyplnili olympijský kvíz. Náročnost kvízu byla rozdílná od prvňáčků až po devátý ročník. Žáci se seznámili s našimi olympioniky, organizací a historií OH.
 

Datum vložení: 25. 9. 2020 11:08
Datum poslední aktualizace: 25. 9. 2020 11:13
Autor:

Certifikáty