2. základní škola Dobříš
2. ZŠ Dobříšškolní 1035, okres Příbram

Čtenářská dílna

Čtenářská dílna 1

Koncem ledna se žáci ze třídy 5.A. vydali do zdejší knihovny, aby se nadále zdokonalovali ve čtení a seznámili se s dalšími autory a s jejich uměleckými díly. Měli si vybrat jednu knihu, která je upoutala a přečíst několik stránek v útulném prostředí knihovny, ve kterém dýchala klidná atmosféra.

Čtenářská dílna

 

Koncem ledna se žáci ze třídy 5.A. vydali do zdejší knihovny, aby se nadále zdokonalovali ve čtení a seznámili se s dalšími autory a s jejich uměleckými díly. Měli si vybrat jednu knihu, která je upoutala a přečíst několik stránek v útulném prostředí knihovny, ve kterém dýchala klidná a pokojná atmosféra.

Po příjemném čase stráveném v knihovně, kde je ještě milá paní knihovnice seznamovala s pravidly o navrácení vypůjčených knih, se vrátili zpět do školy, do školních lavic a tvořili „Čtenářský list“, ve kterém uvedli autora knihy, počet stran, kolik stran přečetli. Dále popisovali několika větami o čem se dozvěděli z přečtených stran, kreslili ilustraci, která vypovídala o ději a psali, zda-li se jim kniha líbila či ne, a jestli by ji někomu doporučili.

Datum vložení: 12. 2. 2024 16:47
Datum poslední aktualizace: 12. 2. 2024 16:52
Autor: Mgr. Štěpánka Cihelková

Certifikáty