2. základní škola Dobříš
2. ZŠ Dobříšškolní 1035, okres Příbram

Sport na 2.ZŠ Dobříš

Přidejte se k nám. Jsme učitelé tělesné výchovy "tělem i duší" :)

Náš školní sportovní tým:

Mgr. Michal Ciboch, Mgr. Jana Pechanová, Vojtěch Paul, Mgr. Vladimír Kopal, Mgr. Josef Vršecký, Mgr. Šárka Fulínová, Klára Szabová, Mgr. Daniela Malá, Bc. Tomáš Větrovský, Josef Kvída + externí lektoři

Co nabízíme našim žákům?

Nabízíme rozšířenou výuku tělesné výchovy, která je realizována podle upravených učebních plánů vždy v jedné třídě od 3. do 9. ročníku. Spolupracujeme se sportovními oddíly, trenéry, atletickým svazem a zapojujeme se do řady tělovýchovných projektů. Vytváříme kladný vztah ke sportu a zdravému vývoji všech dětí. Chceme, aby si vaše děti vyzkoušely širokou nabídku tradičních i netradičních sportů a sportu se pak mohly věnovat i ve volném čase.

Pro žáky nejen sportovních tříd jsou realizovány kurzy s  širokou nabídkou sportovních aktivit:

pro 1. stupeň

zimní pobyt s lyžařským výcvikem

sportovní jednodenní akce

v 5. ročníku Nová Živohošť (softball, střelba ze vzduchovky, windsurfing, paddlesurfing, vodní turistika, orientační běh, frisbee), 

pro 2. stupeň

v 6. ročníku České Budějovice (míčové hry, atletika, plavání, orientační běh), pro  lyžařský výcvik (sjezdové lyžování, běžecké lyžování, snowboard),

celý 2. stupeň

kurz windsurfingu a vodní turistiky v Chorvatsku

7. - 9. ročník - lyžařské výcvikové kurzy 

kurz vodní turistiky v ČR (kánoe, kajak)

Nabídka zájmových sportovních kroužků:

atletika, basketbal, florbal, fotbal, volejbal, jóga

Medaile z plavecko-běžeckého poháru

Medaile z plavecko-běžeckého poháru

Datum: 17. 5. 2024

Naši žáci přivezli 2zlaté a 3bronzové medaile z okresního kola v plavecko-běžeckém poháru a zajistili si postup do krajského finále.

Postup v Poháru rozhlasu - 6. a 7. ročník

Postup v Poháru rozhlasu - 6. a 7. ročník

Datum: 15. 5. 2024

Krajské finále čeká naše žáky, kteří si dnes vybojovali postup v Příbrami.

Krajské kolo přeboru škol  v OB Středočeského kraje

Krajské kolo přeboru škol v OB Středočeského kraje

Datum: 15. 5. 2024

Několik žáků naší školy mělo možnost si vyzkoušet velký závod v orientačním běhu.

Okresní finále Mc Donald´s cup, dělené 9. až 10. místo

Okresní finále Mc Donald´s cup, dělené 9. až 10. místo

Datum: 14. 5. 2024

Kategorie 3. ročník

Pohár rozhlasu - 6. a 7. ročník

Pohár rozhlasu - 6. a 7. ročník

Datum: 6. 5. 2024

V Příbrami dnes soutěžily dívky a vybojovaly čtvrté místo!

Atletické závody Pohár rozhlasu

Atletické závody Pohár rozhlasu

Datum: 6. 5. 2024

Dívky, 8. až 9. třída

Štafetový pohár - krajské kolo

Štafetový pohár - krajské kolo

Datum: 4. 5. 2024

Po postupu z okresního kola ve Štafetovém poháru nás čekalo kolo krajské ve městě Slaný.

1. místo v okresním finále MINIFOTBAL!

1. místo v okresním finále MINIFOTBAL!

Datum: 3. 5. 2024

Příbram 2.5.

Sportem ku zdravému vývoji dětí a správným pohybovým návykům

Sportem ku zdravému vývoji dětí a správným pohybovým návykům

Datum: 2. 5. 2024

Výběry do sportovních tříd

Minifotbal Mc Donald´s cup

Minifotbal Mc Donald´s cup

Datum: 29. 4. 2024

Okrskové kolo Dobříš 1. až 3. třída

1.místo! Středočeský taneční pohár 2024

1.místo! Středočeský taneční pohár 2024

Datum: 28. 4. 2024

Příbram 26.4.

Okresní kolo atletické soutěže Štafetový pohár

Okresní kolo atletické soutěže Štafetový pohár

Datum: 24. 4. 2024

1. místo a postup do krajské soutěže

Okresní finále volejbal, chlapci 8. a 9. třída

Okresní finále volejbal, chlapci 8. a 9. třída

Datum: 27. 3. 2024

Příbram 26.3.2024

Závěrečný pozdrav ze sportovního kurzu 3.A a 4.A

Závěrečný pozdrav ze sportovního kurzu 3.A a 4.A

Datum: 21. 3. 2024

Závody v orientačním běhu, tvořivá dílna, bobování a večerní zábava

  Pobyt na horách se sportovním programem, den 4.

Pobyt na horách se sportovním programem, den 4.

Datum: 20. 3. 2024

Příprava na závod v orientačním běhu a regenerace v aquaparku

Pobyt na horách se sportovním programem, den 3.

Pobyt na horách se sportovním programem, den 3.

Datum: 19. 3. 2024

Celodenní pohádkové putování

Pobyt na horách se sportovním programem, den 1. a 2.

Pobyt na horách se sportovním programem, den 1. a 2.

Datum: 18. 3. 2024

Horní Malá Úpa

Úspěch na Olympijském víceboji

Úspěch na Olympijském víceboji

Datum: 13. 3. 2024

Postupujeme do krajského kola!

Futsal krajské kolo 2. místo!

Futsal krajské kolo 2. místo!

Datum: 27. 2. 2024

Sportovní hala Dobříš

Hokejový turnaj dobříšských škol

Hokejový turnaj dobříšských škol

Datum: 22. 2. 2024

Dobříšské školy poměřily své síly v 2.ročníku hokejového turnaje na stadionu HC Dobříš.

Lyžařský kurz ve Velké Úpě

Lyžařský kurz ve Velké Úpě

Datum: 13. 2. 2024

Žáci 7. ročníků právě absolvují lyžařský výcvik.

Vybíjená - 3. třídy

Vybíjená - 3. třídy

Datum: 4. 2. 2024

V Příbrami se 24. - 25. ledna konalo okresní kolo ve vybíjené.

3. pozdrav z lyžařského kurzu

3. pozdrav z lyžařského kurzu

Datum: 25. 1. 2024

Pomezky

2. pozdrav z lyžařského kurzu

2. pozdrav z lyžařského kurzu

Datum: 23. 1. 2024

chata Trauntenberk

1. pozdrav z lyžařského výcviku

1. pozdrav z lyžařského výcviku

Datum: 22. 1. 2024

Horní Malá Úpa, sedmý ročník

Futsalový turnaj, okresní finále, 1. a 3. místo!

Futsalový turnaj, okresní finále, 1. a 3. místo!

Datum: 18. 1. 2024

Starší a mladší žáci

Gymnastika

Gymnastika

Datum: 20. 12. 2023

Gymnastika plná medailí

Okresní kolo florbal dívky, 2. a 3. místo!

Okresní kolo florbal dívky, 2. a 3. místo!

Datum: 27. 11. 2023

Sedlčany 27.11.

Futsal - okresní kolo, dvakrát 1. místo!

Futsal - okresní kolo, dvakrát 1. místo!

Datum: 16. 11. 2023

16.11.2023

Florbalové úspěchy, 2 x postup do okresního finále!

Florbalové úspěchy, 2 x postup do okresního finále!

Datum: 5. 11. 2023

Florbal okrskové kolo 2.11. pro 8. a 9. ročník, chlapci i dívky

Florbal 3. - 5. tříd

Florbal 3. - 5. tříd

Datum: 5. 11. 2023

2.11.2023 proběhla v Příbrami soutěž ve florbale pro 3. - 5. třídy.

Republikové finále v přespolním běhu

Republikové finále v přespolním běhu

Datum: 31. 10. 2023

Žďár nad Sázavou hostil nejlepší běžce z celé republiky. Žákyně 8. a 9.tříd reprezentovaly naši školu na republikovém finále v přespolním běhu základních škol.

Okrsková kola florbalu a postup všech týmů!

Okrsková kola florbalu a postup všech týmů!

Datum: 23. 10. 2023

Florbal, okrskové kolo Dobříš 19.10.

1.místo v krajském kole! 1

1.místo v krajském kole!

Datum: 12. 10. 2023

Skvělé vítězství našich děvčat v přespolním běhu a zajištěný postup na republikové finále.

Přespolní běh, 1. soutěž ŠSL, dvě vítězství!

Přespolní běh, 1. soutěž ŠSL, dvě vítězství!

Datum: 9. 10. 2023

Vytrvalostní běh družstev, areál Nový rybník Příbram

Sportovní kurz Nová Živohošť 5.A, 2. část

Sportovní kurz Nová Živohošť 5.A, 2. část

Datum: 21. 9. 2023

Sportovní kurz na Nové Živohošti pokračuje...

Sportovní kurz Nová Živohošť 5.A

Sportovní kurz Nová Živohošť 5.A

Datum: 19. 9. 2023

Žáci 5.A posílají první pozdrav ze sportovního kurzu na Nové Živohošti

Sportovní kurz České Budějovice 6.A, pokračování

Sportovní kurz České Budějovice 6.A, pokračování

Datum: 14. 9. 2023

Turnaje softaball, frisbee, lakros, disgolg, orientační běh a záchrana tonoucího...

Sportovní kurz České Budějovice 6.A

Sportovní kurz České Budějovice 6.A

Datum: 12. 9. 2023

Kurz sportovní třídy, pondělí 11. až pátek 15.9.

Krajské medaile pro 2.základní školu Dobříš

Krajské medaile pro 2.základní školu Dobříš

Datum: 14. 6. 2023

A postup na republikové finále!

Plavecko-běžecký pohár, krajské kolo a 2x velký úspěch!

Plavecko-běžecký pohár, krajské kolo a 2x velký úspěch!

Datum: 31. 5. 2023

Plavecko-běžecký pohár Čelákovice 31.5.2023

Okresní kola soutěže Atletický čtyřboj, 1. místo!

Okresní kola soutěže Atletický čtyřboj, 1. místo!

Datum: 30. 5. 2023

Školní sportovní liga 2023

Chorvatsko windsurfingový kurz, 3. pozdrav

Chorvatsko windsurfingový kurz, 3. pozdrav

Datum: 27. 5. 2023

Chorvatsko, kemp Dole, Živogošće

Výsledky talentových zkoušek do sportovních tříd

Datum: 26. 5. 2023

Anonymizované výsledky talentových zkoušek do sportovních tříd od školního roku 2023/2024.

Plavecko - běžecký pohár

Plavecko - běžecký pohár

Datum: 9. 5. 2023

Postup na finále 20.ročníku "Plavecko - běžeckého poháru" Středočeského kraje 2023

Jdeme do FINÁLE  1

Jdeme do FINÁLE

Datum: 9. 5. 2023

Krajské kolo "Odznaku všestrannosti" a zlatý postup do republikového klání

Štafetový pohár okresní finále 1. místo a postup

Štafetový pohár okresní finále 1. místo a postup

Datum: 28. 4. 2023

Atletika

Okresní finále Mc Donalds cup

Okresní finále Mc Donalds cup

Datum: 28. 4. 2023

Fotbalový turnaj

Fotbalové turnaje Mc Donalds cup kategorie A a B, okrsek Dobříš

Fotbalové turnaje Mc Donalds cup kategorie A a B, okrsek Dobříš

Datum: 23. 4. 2023

ŠSL

Volejbal chlapci 9. ročník

Volejbal chlapci 9. ročník

Datum: 23. 4. 2023

ŠSL

Vybíjená dívky 5. třída

Vybíjená dívky 5. třída

Datum: 23. 4. 2023

ŠSL

Vybíjená žáků 5.tříd

Vybíjená žáků 5.tříd

Datum: 17. 4. 2023

Dne 12.4.2023 se uskutečnil turnaj vybíjené žáků 5. tříd.
I přes skvělé výkony, které naši žáci podali, se nám bohužel nepodařilo postoupit do semifinále.
I tak si kluci ale zahráli vybíjenou na vysoké úrovni a turnaj se jim líbil.

Okresní kolo Basketbak dívky, kat.IV

Okresní kolo Basketbak dívky, kat.IV

Datum: 2. 4. 2023

21.března děvčata z 8. a 9. tříd odehrála okresní kolo v basketbalu v příbramské ZŠ Školní. Děvčata podala statečné a bojovné výkony. Děvčatům gratulujeme k výkonům.

Okresní kolo ODZNAKU VŠESTRANNOSTI

Okresní kolo ODZNAKU VŠESTRANNOSTI

Datum: 2. 4. 2023

V pondělí 20.března se v sedlčanské sportovní hale Gymnázia a SOŠE konalo okresní kolo ODZNAKU VŠESTRANNOSTI. Velký zájem o pohybovou všestrannost přilákal 248 žáků. V zaplněné sportovní hale se tak bylo se na co koukat.

Hokejový turnaj škol, 1. ročník 23.2.2023

Hokejový turnaj škol, 1. ročník 23.2.2023

Datum: 23. 2. 2023

Pořadatel: 2.ZŠ Dobříš, HC Dobříš, město Dobříš

Závěrečný pozdrav z lyžařského kurzu 1.stupeň

Závěrečný pozdrav z lyžařského kurzu 1.stupeň

Datum: 26. 1. 2023

Pomezky

3. pozdrav z lyžáku, 1. stupeň

3. pozdrav z lyžáku, 1. stupeň

Datum: 25. 1. 2023

Pomezky

2. pozdrav z lyžáku 1. stupeň

2. pozdrav z lyžáku 1. stupeň

Datum: 24. 1. 2023

Pomezky, Horní Malá Úpa

Lyžařský kurz 1. stupeň, Pomezky

Lyžařský kurz 1. stupeň, Pomezky

Datum: 23. 1. 2023

První pozdrav

Bronzová medaile z krajského kola florbalu dívek

Bronzová medaile z krajského kola florbalu dívek

Datum: 14. 1. 2023

Žákyně 5. A vybojovaly bronzovou medaili.

Závěrečný pozdrav z lyžařského kurzu

Závěrečný pozdrav z lyžařského kurzu

Datum: 12. 1. 2023

Pomezky - Mladé Buky

Lyžařský kurz 7 .ročník

Lyžařský kurz 7 .ročník

Datum: 9. 1. 2023

Na sněhu umí jezdit každý, my to zvládáme i bez něj...

GYMNASTIKA

GYMNASTIKA

Datum: 14. 12. 2022

Gymnastické závody ve čtyřboji - kladina, hrazda, přeskok, prostná

Krajské finále florbal 1. stupeň, Rudná

Krajské finále florbal 1. stupeň, Rudná

Datum: 13. 12. 2022

Sportovní hala Chýně a Rudná

Okresní finále florbal dívky, III. a IV. kategorie

Okresní finále florbal dívky, III. a IV. kategorie

Datum: 2. 12. 2022

Sedlčany

Okresní finále florbalu 1. místo, Pohár hejtmana Středočeského kraje

Okresní finále florbalu 1. místo, Pohár hejtmana Středočeského kraje

Datum: 30. 11. 2022

4., 5. třída

Krajské FINÁLE v přespolním běhu

Krajské FINÁLE v přespolním běhu

Datum: 13. 10. 2022

Krásné 7.místo v kraji

Sportovní kurz Nová Živohošť, 5.A

Sportovní kurz Nová Živohošť, 5.A

Datum: 20. 9. 2022

Počasí nás nerozhodí, tak už to u nás chodí a sportem se bavíme, pravidla her víme!

Nová Živohošť

Sportovní kurz Nová Živohošť - sportovka 5. ročník

Datum: 20. 6. 2022

Termín: 19. - 23. 9. 2022
Přihlášky do 28.6.

Sportovní kurz České Budějovice

Sportovní kurz České Budějovice - sportovka 6.ročník

Datum: 20. 6. 2022

Termín: 5. - 9. 9. 2022
Přihlášky do 28.6.

Krajské finále - Pohár rozhlasu

Krajské finále - Pohár rozhlasu

Datum: 26. 5. 2022

IV. kategorie (děvčata, chlapci) - 8.-9.ročník

7. místo v krajském finále - Chlapci
10.místo v krajském finále - Dívky

Florbalový koutek na Dobříšských májových slavnostech

Florbalový koutek na Dobříšských májových slavnostech

Datum: 24. 5. 2022

Florbalové turnaje, hra, dovednosti, střelba...

2.ZŠ Dobříš a sport na Májových slavnostech města Dobříš

2.ZŠ Dobříš a sport na Májových slavnostech města Dobříš

Datum: 19. 5. 2022

Sportovní hřiště 2.ZŠ Dobříš na Májových slavnostech 21.5.2022

Krajský přebor v orientačním běhu Středočeského kraje

Krajský přebor v orientačním běhu Středočeského kraje

Datum: 18. 5. 2022

Závody OB na Dobříši 18.5.2022

Cvičíme s ukrajinskými dětmi

Cvičíme s ukrajinskými dětmi

Datum: 13. 5. 2022

Komunitní tělesná výchova na 2.ZŠ Dobříš

Vítězové atletických závodů Pohár rozhlasu, okresní finále starší žáci 1. místo

Vítězové atletických závodů Pohár rozhlasu, okresní finále starší žáci 1. místo

Datum: 12. 5. 2022

Okresní finále Příbram, Pohár rozhlasu

Pojedeme do Kolína

Pojedeme do Kolína

Datum: 12. 5. 2022

Okresní finále, Pohár rozhlasu - starší žákyně 8. a 9.třída

Minifotbal - Příbram 1

Minifotbal - Příbram

Datum: 12. 5. 2022

Fotbal 8. a 9.tříd

Fotbalové stříbro 1

Fotbalové stříbro

Datum: 12. 5. 2022

Mini-fotbal 6. a 7.tříd

Slaný hostil atlety z kraje

Slaný hostil atlety z kraje

Datum: 12. 5. 2022

Krajské kolo ODZNAKU VŠESTRANNOSTI

Okresní finále Mc Donalds cup 5. třída

Okresní finále Mc Donalds cup 5. třída

Datum: 11. 5. 2022

4. a 5. třída, okres Příbram

Okresní kolo vybíjené - žáci 5. tříd

Okresní kolo vybíjené - žáci 5. tříd

Datum: 9. 5. 2022

Žáci 5. tříd se účastnili okresního kola ve vybíjené.

Okresní finále atletiky Pohár rozhlasu, mladší žáci 2

Okresní finále atletiky Pohár rozhlasu, mladší žáci

Datum: 5. 5. 2022

6. a 7. třída

Okresní finále atletiky Pohár rozhlasu 1

Okresní finále atletiky Pohár rozhlasu

Datum: 5. 5. 2022

Mladší žákyně 6. až 7. třída

Okresní finále fotbal Mc Donalds cup

Okresní finále fotbal Mc Donalds cup

Datum: 4. 5. 2022

1. až 3. třída

3.místo - okresní kolo v Basketbale, III.kategorie (chlapci)

3.místo - okresní kolo v Basketbale, III.kategorie (chlapci)

Datum: 21. 4. 2022

3.místo - okresní kolo v Basketbale, III.kategorie (chlapci)

Okresní kolo Basketbal dívky, II.stupeň

Okresní kolo Basketbal dívky, II.stupeň

Datum: 19. 4. 2022

Okresní kolo Příbram

VZHŮRU DO NYMBURKU!

VZHŮRU DO NYMBURKU!

Datum: 11. 4. 2022

1.místo basketbalistů-postup do kraje

1.místo soutěže ODZNAKU VŠESTRANNOSTI

1.místo soutěže ODZNAKU VŠESTRANNOSTI

Datum: 11. 4. 2022

V úterý 5.dubna se v sedlčanské sportovní hale Gymnázia a SOŠE konalo okresní kolo ODZNAKU VŠESTRANNOSTI. Velký zájem o pohybovou všestrannost přilákal 188 žáků z 9ti základních škol. Zaplněná sportovní hala, tak po dlouhé pauze bez školních soutěží se opět zaplnila a bylo se na co koukat. Naši žáci

Okresní kolo volejbal dívky, II. stupeň

Okresní kolo volejbal dívky, II. stupeň

Datum: 4. 4. 2022

Okresní finále Příbram

Vítězná sestava

1. místo na turnaji minibasketbalu chlapců

Datum: 1. 4. 2022

Chlapci z 5.A vybojovali 1. místo na turnaji.

TV Novka na lyžáku 1

TV Novka na lyžáku

Datum: 29. 1. 2022

Krátké reportáže z lyžařského výcviku 4. ročník.

Závěrečný pozdrav z lyžařského výcviku, 4. ročník Horní Malá Úpa 1

Závěrečný pozdrav z lyžařského výcviku, 4. ročník Horní Malá Úpa

Datum: 29. 1. 2022

Lyžařský výcvik 4. ročník

Lyžařský výcvik, 4. ročník, Horní Malá Úpa 21. až 26.1.2022 1

Třetí pozdrav z lyžařského výcviku, 4. ročník Horní Malá Úpa

Datum: 24. 1. 2022

4. ročník na lyžích, sjezdové lyže, běžecké lyže

Sport ve škole

EU

eu

ZOO Praha

ZOO Praha

NFZZ

NFZZ

Proškoly.cz

Proškoly.cz

eTwinning

eTwinning

Ovoce, zelenina a mléko do škol

ozmds

AMD

AMD

Ekoškola

Ekoškola

DUMY.cz

DUMY.cz

pub

Šablony III

s3

Certifikáty