Úspěchy našich žáků

Školní rok 2023/2024

Září 2023

Finále "Odznaku všestrannosti "

Dva naplněné dny a dva krásné atleticke stadiony fakulty VUT v Brně ovládly republikové finále "Odznaku všestrannosti " v Brně v rychlostních, silových a vytrvalostních disciplínách.  Jediný žák naší školy Adam Kocián 9.A si tak mohl poměřit síly s nejlepšími žáky z celé České republiky. Mohl tak naplno zažít olympijskou atmosféru,  společné ubytování sportovců,  společné jídlo, zúčastnit se doprovodného programu a sledovat jej, například ukázky psovodů či seskoky paragánů a jiné, ale také dostávat cenné rady a podporu od olympioniků.

Adam se umístil na krásném 14.mistě. Gratulujeme

Přespolní běh - okresní kolo (týmová atletická soutěž)

1. místo (kategorie 8., 9. třída) - Marie Kučerová, Adéla Matoušová, Lola Menclová, Rozálie Dragounová a Sofie Salaquardová

1. místo (kategorie 1. až 3. třída) - Karin Pončíková, Kateřina Tučková, Tereza Strnadová,

Říjen 2023

Přespolní běh - krajské kolo (týmová atletická soutěž)

1.místo v krajském kole! (kategorie 8., 9. třída) - Marie Kučerová, Adéla Matoušová, Lola Menclová, Rozálie Dragounová a Sofie Salaquardová

Okrsková kola florbalu a postup všech týmů!

Ve všech věkových kategoriích, chlapci i dívky (III. 6. a 7. třída, IV. 8. a 9. třída) se v okresních kolech umístila na postupových místech:

III. 6. a 7. třída chlapci - 2. místo

III. 6. a 7. třída dívky - 1. místo

IV. 6. a 7. třída chlapci - 2. místo

IV. 6. a 7. třída dívky - 1. místo

Republikové finále v přespolním běhu

Jednoznačným vítězstvím v okresním kole v Příbrami a v krajském kole v Mladé Boleslavi si děvčata vybojovala postup "na republiku". Ve složení Adéla Matoušová, Marie kučerová, Lola Menclová (všechny 9.A), Sofie Salaquardová (9.C), Rozálie dragounová, Lucie Hubáčková (obě 8.A) bojovaly o co nejlepší umístění. Při největší účasti za posledních 15let konání této soutěže si děvčata doběhla pro krásné 11.místo! Gratulujeme.

Fotbalový turnaj Příbram - oblast Dobříš, turnaj pro 2. stupeň

V oblasti si chlapci poradili se soupeři ze Sedlčan 6:0 a Chraštic 8:0, postup do okresního finále Příbram

Fotbalový turnaj Příbram - okresní finále, turnaj pro 2. stupeň

V postupovém okresním kole naši borci porazili Březové hory 5:0, Sedlčany 1:0 a s 1.ZŠ Dobříšremízovali 2:2. Celkové druhé místoi o skóre. Škoda šance v poslední minutě, kdy náš borec Adam 'Kocián šel sám na bránu, ale bohužel se mu nepodařilo skórovat. Postup si chlapci zasloužili.

Listopad 2023

O pohár hejtmana Středočeského kraje, florbal 4. a 5. třída

Žáci a žákyně 3., 4. a 5. tříd se ve čtvrtek 2.11. 2023 zúčastnili florbalové souteže "O pohár hejmana Středočeského kraje".
I přes bojovné výkony a velkou snahu se nám tentokrát nepodařilo postoupit ze skupiny do dalších kol. Avšak vidění byly krásné útočné i obranné akce.
Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy!

Futsal okresní kolo - 2 x 1. místo (mladší i starší žáci)

Ve čtvrtek se ve sportovní hale Dobříš odehrála okresní kola futsalové soutěže pro kategorie mladší a starší žáci. Po krásných výkonech našich chlapců, se obě věkové kategorie umístili na 1. místech, což chlapcům zajistilo postupy do krajských kol. Naše týmy:

Frydrych P., Dvořák T., Tankrát J. (1 gól), Zelenka Š. (1 gól, Rampa J. (1 gól), Kocián A. (2 góly), Němec R., Němec D. (1 gól), Višek M. (4 góly), Havelka T., Matějkaa M., Fait V. (brána)

Dort V. (3 góly), Viktorín D. (1 gól), Bumba N. (3 góly), Králíček T. (1 gól), Kramata L., Havel M. (3 góly), Krátký J. (brána), Čížek J. (1 gól), Hejnic M. (brána), Krákora O.

Gratulace!

Florbalové okresní finále dívky, Sedlčany 27.11.

Mladší žákyně: Sochorová H., Tvrzová A., Veselá V., Immerová E., Kroupová S., Subhanová Z., Veselá N., Krátochvílová E.

Děvčata se v celkovém pořadí turnaje umístila na 3. místě.

Starší žákyně: Dragounová R., Otavová M., Buršová V., Pöslová N., Jará K., Žižková V., Sedláčková E., Kratinová Ch., Menslová L., Matoušová A., Jará E.

2. místo v turnaji.

Všem děvčatům velká gratulace za krásné zápasy!

Prosinec 2023

•

Leden 2024

• Futsal okresní finále. 1. a 3. místo. Starší žáci (8. a 9. třída), vybojovali postup na krajské finále a okresní turnaj na Dobříši vyhráli. Tým mladších žáků (6. a 7. třída) ovlivnila marodka v týmu a nakonec skončili na pěkném třetím místě v turnaji, když nestačili na soupeře ze staré školy a prohráli 0:1.

Únor 2024

• Matematická olympiáda

Mikoláš Hejný - žák V.D - se umístil v okresním kole matematické olympiády v kategorii

Z5 na 3. místě. Gratulujeme!

• Hokejový turnaj dobříšských škol

Ve všech 3 kategoriích měla naše škola zastoupení. V nejmladší kategorii (4.a 5.třídy) se do sestavy dostaly i 2dívky, které svojí šikovností a umem na ledě statečně bojovaly. I přesto, že v některých zápasech jsme jasně převyšovali soupeře, nám štěstí nepřálo a branky jsme se nedočkali. Naši nejmenší získali bramborovou medaili. Ve starší skupině (6.a7.třídy) jsme ve složení Krákora Ondra, Liščák Albert, Souček Petr, Dragoun Adam, Kajgr Vittorio, Michálek Jan, Kramata Filip jsme získali zlaté medaile. A to nejen v počtu vyhranych zápasů, ale i v počtu střelených branek - 72. V nejstraší skupině (8.a9.třídy) ve složení Moravec D.,Netcher J., Kaše P., Jungmann J., Černý A., Souček M., Navrátil D., Kleibl S., Havelka T. jsme získali 2.místo s rozdílem pouhých 2 branek.

Všem hokujistům a hokejistkám gratulujeme!

• Soutěž v angl. jazyce - okresní kolo - okres Příbram - 20. 2. 2024 - kategorie ZŠ/VG I.

2. místo ... Marie Kokešová

• Soutěž v angl. jazyce - okresní kolo - okres Příbram - 20. 2. 2024 - kategorie ZŠ II.

4. místo ... Patrik Počta

Březen 2024

• Olympijský víceboj - okresní kolo - Sedlčany - 13. 3. 2024
    2. místo ... Barbora Hrdličková, Helena Sochorová, Štěpán Dvořák, Pavlína Krejzlarová, Anna Tvrzová, Nikolas Bumba

.

... postup do krajského kola ve Slaném !
  • Biologická olympiáda (kat. C) - okresní kolo - Příbram - 19. 3. 2024
    7. místo ... Alicja Macurová
    15. místo ... Zdeněk Dvořák
    20. místo ... Štěpán Johánek

• Volejbal - okresní kolo - Příbram - 26. 3. 2024
    5. místo ... Kocián A., Kopka M., Straka M., Rampa J., Hodr J., Sedláček F., Netscher J.,Dvořák T., Charamza A., Kleibl S.

Duben 2024

• Matematický klokan - okresní kolo

Kat. Cvrček:          1. místo ... Černý Jan (III.A)
                                 10. místo ... Hanusek Petr (III.C)

Kat. Klokánek:   10. místo ... Hejný Mikoláš (V.D)

Kat. Kadet:   10. místo ... Váňa Tomáš (IX.E)

• Štafetový pohár - 1. místo (okres)
       Velká gratulace našim atletům z prvního stupně, kteří vybojovali první místo a postupují do krajského finále. Štafetový pohár je atletická soutěž, kde starují smíšené štafety chlapců a dívek na 8x100m za 3. ročník, smíšená štafeta 8x100m za 4. až 5 ročník a poslední jsou štafety 8 x 200m A a B složené z obou věkových kategorií. Na závěr závodů žáci závodili v doplňkových disciplínách skok z místa a hod medicinbalem.