
Po napínavých zápasech, plných týmové spolupráce, nasazení a bojovnosti, si naše parta vybojovala krásné 3. místo!
Odměnou jim nebyla jen bronzová medaile, ale hlavně radost ze hry, sportovní atmosféry a skvělé reprezentace školy. Všichni hráči zaslouží velkou pochvalu za fair play, týmového ducha a chuť do hry. Bylo vidět, že je fotbal opravdu baví – a to je to nejdůležitější!
Děkujeme také všem, kdo nás podporovali.
Gratulujeme našim malým sportovcům – jsme na vás hrdí!





