
Naše škola se zúčastnila turnaje ve vybíjené, který se konal 28. ledna v Příbrami. Turnaje se účastnily dívky ze třetích tříd.
Dívky předvedly týmový duch, bojovnost a odhodlání. Každý zápas byl plný napětí a emocí, a naše hráčky ukázaly, že jsou schopné konkurovat těm nejlepším. V silné konkurenci jsme nakonec vybojovali páté místo, když jsme v derby zápase o umístění porazili soupeřky z 1. ZŠ Dobříš.
Soupiska 2.ZŠ Dobříš: Bárová, Nová, Hartmanová, Koksteinová, Křížová, Zárubová, Řehořková, Drechslerová, Poračová, slezová, Zinchenko.
Děkujeme všem hráčkám za jejich příkladnou reprezentaci naší školy.





