2. základní škola Dobříš
2. ZŠ Dobříšškolní 1035, okres Příbram

 Spustili jsme pro vás nové webové stránky.

Archiv úspěchů

Školní rok 2019/2020

září

  • Přespolní běh - družstva 3. místo

říjen

  • Krajské kolo - přespolní běh - dívky - 5. ročník 2. místo
  • Minifotbal okrsek Dobříš III. kat. chlapci 2. místo
  • Minifotbal okrsek Dobříš IV. kat. chlapci 1. místo
  • Minifotbal okres Příbram III. kat. chlapci 5. místo
  • Minifotbal okres Příbram IV. kat. chlapci 2. místo
  • Minifotbal okres Příbram IV. kat. dívky 4. místo
  • Florbal okrsek Dobříš III. kategorie chlapci 2. místo
  • Florbal okrsek Dobříš III. kategorie dívky 1. místo
  • Florbal okrsek Dobříš IV. kategorie chlapci 3. místo
  • Florbal okrsek Dobříš IV. kategorie dívky 1. místo

listopad

  • Florbal okresní finále Příbram, 4.a 5. ročník 6. místo
  • Florbal okres Příbram, III. kategorie dívky 1. místo
  • Florbal okres Příbram, IV. kategorie dívky 1. místo

prosinec

  • Florbal krajské kolo Kutná Hora, IV. kat. dívky 4. místo / sk
  • Florbal krajské kolo Kutná Hora, III. kat. dívky 5. místo / sk

leden 

  • Gymnastické přebory dívek, okresní kolo 1. místo Plasová Karolína, 2. místo družstvo MŽ III.
  • Olympiáda v českém jazyce Luboš Halamka 9. místo(4. místo mezi ZŠ)
  • Matematická olympiáda Matúš Orság 1. místo, Žofie Volfová 2. místo

únor

  • Okresní kolo Zeměpisné olympiády, kategorie A Ondřej Janoušek 3. místo

 

Školní rok 2018/2019

září

  • Celkové pořadí přespolního běhu - okres 4. místo

říjen

  • Okresní kolo ve florbalu - 4.-5. ročník 3. místo
  • Čeps Cup - Florbal, dívky 4.-5.ročník (okresy Beroun, Kladno, Příbram) 3.místo
  • Florbal okrsek chlapci III. 2. místo
  • Florbal okrsek dívky III. 1. místo
  • Florbal okrsek chlapci IV. 1. místo
  • Florbal okrsek dívky IV. 2. místo

listopad

  • Florbal okres chlapci IV. 1. místo
  • Florbal okres dívky III. 2. místo
  • Čeps Cup - Florbal, chlapci 4.-5.ročník, okresní kolo 1.místo  
  • Florbal krajské finále chlapci IV. 4. místo
  • Cena Slovenskej  Asociacie Knižnic - "Záložka do knihy spojuje školy" 1. místo třídy IV.C, VII.C

leden

  • Olympiáda z českého jazyka - Kateřina Mikysková, IX.C 10.místo(4.místo mezi ZŠ)
  • Přehazovaná - Příbram 3. místo
  • Konverzační soutěž v Aj - kategorie 2A 2. místo Markéta Ficová,VIII.C

březen

  • Výtvarná soutěž - Příroda kolem nás ocenění Joshua Lilleberg, IX.B
  • Minibasketbal - 4.-5. tř. - chlapci - okresní kolo 1. místo

duben

  • okresní finále volejbal - chlapci 5. místo
  • okresní finále volejbal - dívky 5. místo
  • Mc Donald´s Cup - 1.- 3. ročník - okrskové finále 1. místo
  • Mc Donald´s Cup - 2.- 3. ročník - okrskové finále 1. místo
  • Štafetový pohár - okresní finále - Příbram 2. místo
  • Mc Donald´s Cup - 2.- 3. ročník - okresní finále 3. místo
  • Mc Donald´s Cup - 1.- 3. ročník - okresní finále 3. místo
  • Biologická olympiáda kategorie C Michal Koval 9. místo(4. místo mezi ZŠ)
  • Atletický trojboj + štafeta (Příbram) 1. místo Matějka, Nikl, Štefanová, Mášová
  • Štafetový pohár - okresní finále 2. místo
  • Gymnastické přebory škol - okresní finále 1. a 3. místo družstev

květen

  • Pohár rozhlasu - mladší žákyně - okresní kolo 2. místo
  • Pohár rozhlasu - mladší žáci - okresní kolo 4. místo
  • Pohár rozhlasu - starší žáci - okresní kolo 2. místo
  • Pohár rozhlasu - starší žákyně - okresní kolo 8. místo
  • Štafetový pohár - krajské finále 4.místo
  • Atletický trojboj - krajské finále 3.místo
  • Regionální florbalový turnaj Nový Knín, ml. žáci 4. místo
  • Regionální florbalový turnaj Nový Knín, starší žáci 2. místo
  • Biatlonové závody: Czech Target Sprint Open, 7. a 8. roční, chlapci a dívky 12 žáků postup do krajského kola  
  • Pythagoriáda - okresní kolo - Příbram(5. až 8. ročník ZŠ ) 5. ročník
  • 2. místo(H. Hošková),6. ročník 2. místo(O. Hošek), 7. ročník 4. místo(L. Halamka)

červen

  • Atletický trojboj - všestrannost 1. - 3. třída 1. místo

 


Školní rok 2017/2018

září

  • Atletický čtyřboj - chlapci 3. místo
  • Atletický čtyřboj - dívky 6. místo

říjen

  • Okresní kolo ve florbalu kat.4.-5.třída 2. místo
  • Minifotbal - okrskové finále 1. místo
  • Okresek florbal III.kat. dívky 4. místo
  • Okresek florbal III.kat. chlapci 5. místo
  • Okrsek florbal IV. kat chlapci 2. místo

listopad

  • Okres florbal IV. kat chlapci 4. místo
  • Florbal - ČEPS cup, chlapci (4.,5.r..) 2.místo, postup do krajského finále
  • Florbal - ČEPS cup, dívky (4.,5.r.) 3.místo, postup do krajského finále

prosinec

  • Basketbal - IV.kat., dívky 4.místo ve skupině
  • Baskebal - IV.kat., chlapci 4.místo ve skupině

leden

  • Krajské kolo florbal 1. stupeň - chlapci 6. místo
  • Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo 10. místo - David Klouda, IX.A

únor

  • Konverzační soutěž v Aj - kategorie I.A - okresní kolo 2. místo - Markéta Ficová
  • Konverzační soutěž v Aj - kategorie II.A - okresní kolo 4. místo - David Klouda
  • Gymnastický čtyřboj - kategorie III., týmová soutěž 3. místo - dívky VI.A
  • Gymnastický čtyřboj - kategorie I. 1. místo - Barbora Hrdličková
  • Gymnastický čtyřboj - kategorie II. 3. místo - Karolína Plasová

březen

  • Okresní kolo basketbal III. kat. - chlapci 5. místo
  • Okresní kolo basketbal III.kat. - dívky 4. místo
  • Okresní kolo minibasketbal - chlapci 3. místo

duben

  • Okresní kolo minibasketbal - dívky 7. místo
  • Okresní kolo volejbal III. kat.- chlapci 6. místo
  • Výtvarná soutěž Ptáci Zvláštní cena za kolektivní dílo  IV.B
  • Biologická olympiáda - okr. kolo - kat. D 6. místo Michal Koval
  • Biologická olympiáda - okr. kolo - kat. C 3. místo Maryna Hlynka,11. místo Kateřina Mikysková,13. místo Michaela Lásková
  • McDonald´s Cup - 2.- 3.r. - okrsek 2. místo
  • McDonald´s Cup - 4.- 5.r. - okrsek 1. místo
  • McDonald´s Cup - 2.- 3.r. - okres 4. místo

květen

  • Florbalový turnaj - region 2. místo
  • Pohár rozhlasu - mladší žákyně - okres 2. místo
  • Pohár rozhalu - maldší žáci - okres 6. místo
  • Pohár rozhlasu - starší žáci - okres 3. místo
  • Pohár rozhlasu - starší žákyně - okres 8. místo
  • Plavecko-běžecký pohár, okres 1. místo Karel Vlasák
  • Pythagoriáda - 5. ročník - okresní kolo 3. - 4. místo Alžběta Kašparová, V.A, 8. místo Denisa Faktorová, V.A,10. místo Jakub Abbid, V.A
  • Pythagoriáda - 6. ročník - okresní kolo 9. místo Luboš Halamka, VI.A
  • Plavecko-běžecký pohár, kraj 1. místo Karel Vlasák

červen

  • Atletická všestrannost - 1. ročník - okrsek 1. místo
  • Atletická všestrannost - 2. ročník - okrsek 3. místo
  • Atletická všestrannost - 3. ročník - okrsek 2. místo
  • Atletická všestrannost - 4. ročník - okrsek 1. místo
  • Atletická všestrannost - 5. ročník - okrsek 1. místo
  • Atletická všestrannost - 1. ročník - okres 4. místo
  • Atletická všestrannost - 2. ročník - okres 8. místo
  • Atletická všestrannost - 3. ročník - okres 6. místo
  • Atletická všestrannost - 4. ročník - okres 3. místo
  • Atletická všestrannost - 5. ročník - okres 2. místo
  • Recitační soutěž - oblastní kolo 3. místo Lucie Fenyková, III.B, Rozália Jesenská, V.A

 

Školní rok 2016/2017

září

  • "Pomáháme zvířatům" - výtvarná soutěž 20 žáků 3. místo B. Hrdličková
  • Přespolní běh 3. místo

říjen

  • Minifotbal - skupina E  12 žáků 1. místo
  • Okresní finále minifotbalu dívek 10 žáků 2. místo
  • Okrskové kolo florbal chlapci III.kat. 10 žáků 4. místo
  • Okrskové kolo florbal dívky III.kat. 10 žáků 2. místo
  • Okrskové kolo florbal chlapci III.kat. 12 žáků 2.místo
  • Okrskové kolo florbal dívky III.kat. 12 žáků2.místo

listopad

  • Fotbal, Coca - cola cup 12 žáků 1. místo
  • Basketbal dívky IV. kat. 10 žáků 3.místo sk.

prosinec

  • Basketbal chlapci IV. kat. 10 žáků 3.místo
  • Florbalový turnaj okresní kolo ČFbU, 1.st. 12 žáků 3.místo

leden

  • Vybíjená chlapci 3. třída 12 žáků 3. místo
  • Vybíjená dívky 3. třída 12 žáků  4.místo

únor

  • Olympiáda v Čj - Příbram - okresní kolo 2 žáci 6.-9.místo D. Klouda,VIII.A
  • Konverzačnísoutěž Aj - kategorie I.A - okresní kolo 2 žáci 8.místo K. Mikysková
  • Konverzačnísoutěž Aj - kategorie II.A - okresní kolo 2 žáci 8. místo D. Nikel,IX.C

březen

  • Vybíjená otevřená II. kat. 12 žáků 3. místo
  • Vybíjená dívky II. kat. 12 žáků  2. místo
  • Futsal okresní kolo IV. kat. 10 žáků 2. místo
  • Basketbal okresní kolo chlapci III. kat. 10 žáků 3. místo sk.
  • Klokánek - okresní vyhodnocení 1566 žáků 9.- 11. místo M. Brašnička V.A
  • Cvrček - okresní vyhodnocení 1485 žáků 8.- 10. místo T. Bláhová III.A,11.- 13. místo A. Kajgr III.A
  • Basketbal okresní kolo dívky III. kat. 10 žáků 3. místo sk.
  • Olympiáda v anglickém jazyce - krajské kolo 2 žáci 6. místo E.Clareboats, IX.C

duben

  • Biologická olympiáda- okresní kolo 2 žáci 3. místo K.Mikysková-postup do krajského kola
  • Štafetový pohár - 3. ročník 2. místo
  • Štafetový pohár - 5. ročník 2. místo
  • Biologická olympiáda - okresní kolo 3 žáci 9. místo M. Lásková, 10. místo M. Hlynka
  • Fotografická soutěž - Dobříšská voda 2 žáci 1.místo V.Malá,IV.A, 2.místo J.Malý,IV.C

květen

  • Čapkoviny - literární soutěž 1 žák zvláštní cena poroty N.Pincová,IX.A
  • Regionální florbalová soutěž Nový Knín pro 8. a 9. ročník 7 žáků 2. místo
  • McDonald's Cup - 1.- 3. ročník - okr. kolo 2. místo
  • Regionální florbalová soutěž Nový Knín pro 6. a 7. ročník 10 žáků 1. místo
  • Krajské kolo v orientačním běhu 6 žáků 1. místo O.Janda, 3. místo E. Jandová
  • Pohár rozhlasu 2017 mladší chlapci (okres) 2. místo
  • Pohár rozhlasu 2017 mladší dívky (okres) 7. místo
  • Pohár rozhlasu 2017 starší chlapci (okres) 2. místo
  • Pohár rozhlasu 2017 starší dívky (okres) 2. místo

červen

  • Výtvarná soutěž HZS Středočeského kraje 1 žák 2. místo A. Neubauerová 
  • Recitační soutěž oblastní kolo 2. místo Hynek Pihera
  • Pythagoriáda 8. ročník 5 žáků 3. místo D. Klouda
  • Pythagoriáda 6. ročník 5 žáků 5. - 7. místo A. Griz
  • Atletická všestrannost 2017 - 1.- 5. ročník 1. místo

 

Školní rok 2015/2016

září

  • Přespolní běh - okres - 1. a 2. st. 32 žáků  - - -

říjen

  • Coca cola Cup - okrsek - 2. st. 16 žáků 2. místo
  • Minifotbal - okrsek - CH III.-IV. 12 žáků 2. místo
  • Florbal - Pohár hejtmana Středoč. kraje - okres - 1.st. 9 žáků 4. místo(ve skupině)
  • Florbal - okres - CH III. 7  žáků 2. místo
  • Florbal - okres - D III. 12  žáků 4. místo
  • „Vícejazyčnost je bohatství“ 1 žáků (III. ročník kreativní soutěže na podporu čtení a psaní ve druhém jazyce) 3. místo Nicoletta Zucchi(přípr. třída)

listopad

  • "Adam básníkem" (kategorie 1.stupeň ZŠ) 1. místo třída 4.A
  • "Adam básníkem" (kategorie 2.stupeň ZŠ) 1. místo třída VIII.B
  • Florbalový turnaj - okrsek - CH IV. 8  žáků 2. místo
  • Florbalový turnaj - okrsek - D IV. 12  žáků 3. místo
  • Futsalový turnaj - okrsek - CH III.-IV. 12  žáků 2. místo
  • Florbal - Blue Think - okres - 1. st. 9 žáků 2. místo (ve skupině)
  • Výtvarně-literární soutěž (Martina Garajová- VIII.B, Diana Hošková- VIII.A, Nikola Pincová- VIII.A) 3 žáci 1. místo M. Garajová, VIII. B

prosinec

  • Výtvarná soutěž Jaro, léto, podzim, zima, zdravá strava je vždy príma(obrázky do kalendáře Happysnack) J.Žádníková, III.A, V.Malá, III.A ,O.Hošek, III.A, J. Krátká, III.A

leden

  • Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo 2 žáci 4. místo Lucie Vášová, IX.B

březen

  • Pythagoriáda - 5. ročník 2 žáci 1. místo M. Babčák V. C,3. místo V. Arnoštová V. C
  • Matematický Cvrček - 2.- 3. ročník(okres Příbram - 1355 řešitelů) 2. místo V. Krejčí III. B
  • Matematický Cvrček a Klokánek - 4.- 5. ročník(okres Příbram - 1351 řešitelů ) 4.- 5 místo V.Arnoštová V. C

duben

  • Atletické závody - Štafetový pohár, 8 x 100 m v kategorii 3. ročníků 8 žáků  3. místo Průšová Agáta, Novotná Klára, Žádníková Jana, Trhlíková Vanessa, Pelikán Vojtěch, Dvořák Michal, Hájek Michal, Prusík Michal
  • Atletické závody - Štafetový pohár, 8 x 100 m v kategorii 5. ročníků 8 žáků 3.místo Kárná Anna, Tesařová Veronika, Mašatová Tereza, Kukolová Emma Klára, Kocíková Nikola
  • Okresní kolo biologické olympiády 3 žáků  6. místo Tereza Uriková, IX.B
  • Okrskové kolo minikopaná Mc Donald´s Cup - mladší žáci 13 žáků 1. místo Žižka Přemysl (brankář), Prusík Michal, Dvořák Michal, Nikl Vincent, Matouš Jakub, Matějka Karel, Krejsa Tomáš, Toufar Adam, Vršecký Matěj, Diviš Petr, Boudník Marek, Jungmann Tomáš, Hájek Michal
  • Výtvarná soutěž Voda a energie(VHS Dobříš) 1. místo D.Kolaříková,2. místo A.Kučerová, 3. místo A.Průšová
  • Soutěž MV ČR - "Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!" - video-film 2 záci Tereza Uriková a Adam Pešek IX.B 1. místo ocenění
  • Atletický čtyřboj 3. místo chlapci, 4. místo dívky

květen

  • Mc Donald´s Cup - okresní finále - mladší žáci 11 žáků 2. místo Žižka P., Nikl V., Toufar A., Prusík M., Matějka K., Vršecký M., Dvořák M., Diviš P., Fiala J., Jungman T., Krejsa T., Hájek M.
  • Literárně-výtvarná soutěž "Příběh obrazu", republikové kolo téma: V Zahradě. 4 žáků  K. Apeltauerová, IX.A 1. místo, L. Kopecká, IX.A2. místo
  • Orientační běh - krajské kolo 4 žáků 1. místo - Jakub Janda (V. C), 3. místo - Jáchym Nový (IV.A)
  • Orientační běh - krajské kolo v přeboru škol - kategorie H5 2 žáků 1. místo
  • "Pohár rozhlasu" - st. žáci 9 žáků 3. místo
  • "Pohár rozhlasu" - st. žákyně 10 žáků 4. místo
  • Pěvecká soutěž "Brdský kos", I.kategorie (5-8 let) 1. místo Natálka Tóth(II. D)

červen

  • "Nebezpečné hry dětí" - výtvarná soutěž HZS Středočeského kraje ( IV. kategorie ) 3. místo Martina Garajová(VIII. B)
  • Atletická všestrannost - 1. ročník - okres 3. místo
  • Atletická všestrannost - 2. ročník - okres 2. místo
  • Atletická všestrannost - 3. ročník - okres 1. místo
  • Atletická všestrannost - 4. ročník - okres 1. místo
  • Atletická všestrannost - 5. ročník - okres 7. místo

 

Školní rok 2014/2015

říjen 

  • Minikopaná - okrsek - Dobříš 1. místo
  • Florbal - 6. a 7. třídy - oksk. kolo - dívky 2. místo
  • Florbal - 8. a 9. třídy - oksk. kolo - dívky 2. místo
  • Florbal - 8. a 9. třídy - oksk. kolo - chlapci 2. místo

listopad

  • Coca-Cola Cup - úvodní turnaj 1. místo
  • Futsal - 1. kolo 1. místo

prosinec

  • Basketbal - okresní kolo - chlapci 3. místo

únor 

  • Konverzační soutěž v angl. jazyce 2 žáci 2. místo(V. Bergman),4. místo (D. Nikel)

březen

  • Helpík - školní kolo 1. místo( 5. A - Prusíková Lucie, Veselá Michaela, Tomáš Čihák, František Doležal ),( 5. B - Jan Weiss, Jakub Černohorský, Martin Černý, David Wojnar )
  • Klokan - 2.- 5. ročník (školní+okresní kolo) 1. místo David Wojnar(kat. Klokánek)

duben  

  • Volejbal - okr. kolo - chlapci 4. místo
  • Školní kolo literární soutěže MV ČR "Moje soukromí." 1. místo Tereza Uriková, 8.B
  • Biologická olympiáda - okres. kolo - ( 6.- 7. ročník ) 15. místo A. Homolková ,18. místo M. Lásková, 30. místo M. Vávra
  • Biologická olympiáda - okres. kolo - ( 8.- 9. ročník ) 11. místo P. Lásková ,13. místo A. Pešek,17. místo T. Uriková
  • Mc Donald's Cup - okrsek 1. místo

květen

  • Pohár rozhlasu - okr. kolo - ml. žáci 2. místo
  • Pohár rozhlasu - okr. kolo - ml. žákyně 3. místo
  • Pohár rozhlasu - okr. kolo - st. žáci 2. místo
  • Pythagoriáda - okr. kolo - 5. a 6. ročník 3 žáků 2. místo D. Klouda
  • "Čteme se slonem Bobem 2015" přední místo Viktorie Mašatová a Alena Maříková

 

Školní rok 2013/2014

září

  • „Šťastné stáří očima dětí“ 2 žáků Oceněny: L. Hampejsová A. Hermanová
  • Přespolní běh 27 žáků​​​​​​​  1. místo Jiří  Kozohorský

říjen

  • Minifotbal - okresní finále ( Příbram ) 12 žáků​​​​​​​ 2. místo
  • Minifotbal - okrsk. kolo - Dobříš 12 žáků​​​​​​​ 1. místo
  • "Zlatý Zmatlík"(literárně- výtvarná soutěž) 64 žáků​​​​​​​ Postup

listopad

  • Turnaj škol ve florbale – chlapci a dívky 8.a 9.tříd 10 + 10 žáků​​​​​​​  chlapci 1.místo, dívky 5. místo
  • Turnaj škol ve florbale – chlapci a dívky 6. a 7.tříd 10+10 žáků​​​​​​​ chlapci 3.místo, dívky 1.místo
  • SCIO testy - 9. ročník (M, Čj, Aj, OSP ) 82 žáků​​​​​​​ nejlepší výsledky v kraji J. Klouda
  • Futsal - ŠkoFL 7 - divize B  12 žáků​​​​​​​ 2. místo
  • Výtvarně-literární soutěž "Pohádková knížka Třídilka" ( kategorie Text ) 4.- 16. místo L. Michlová

únor

  • Konverzační soutěž v Aj (Příbram )2 žáků​​​​​​​  4. místo J. Bestahovský ,8. místo L. Unger

březen

  • Výtvarná soutěž "Příběh planety" 64 žáků​​​​​​​  ---
  • Chemická olympiáda - Příbram( okresní kolo ) 3 žáků​​​​​​​ 7. místo B. Celmún
  • Biologická olympiáda - Příbram( okresní kolo - 8.- 9. r. ) 3 žáků​​​​​​​ 8. místo P. Lásková
  • Minibasketbal - dívky( okresní kolo ) 4. místo

duben

  • Mc Donalds Cup - 1.- 3. třídy (oblastní kolo) 10 žáků​​​​​​​ 1. místo
  • Okresní kolo ve volejbale - Příbram (starší dívky) 5 žáků​​​​​​​ Oceněni: M.Lžičařová, K. Pešková, B. Sedliačiková, E. Bumbová, J. Havlík,  D. Hrubý, L. Reinerová a  A. Šimková

květen

  • Výtvarná soutěž "Dobříš v omalovánkách" 5 žáků​​​​​​​  3. místo
  • Výtvarná soutěž "Znám práci hasičů"  64 žáků​​​​​​​ ---

červen

  • Mc Donalds Cup - 1.- 3. třídy (okresní kolo) 10 žáků​​​​​​​ 1. místo
  • Mc Donalds Cup - 4.- 5. třídy (okresní kolo) 12 žáků​​​​​​​ 2. místo
  • Pythagoriáda - 5. ročník (okresní kolo) 8 žáků​​​​​​​ 2. místo V. Pecková, 4.-5. místo K. Durdíková a D. Klouda, 7.-10. místo B. Veselá
  • Volejbal - st. žáci a žákyně (okresní kolo) 12 žáků​​​​​​​ žákyně 3. místo a žáci 4. místo
  • Pohár rozhlasu - ml. žáci 10 žáků​​​​​​​  6. místo
  • Pohár rozhlasu - ml. žákyně 10 žáků​​​​​​​ 5. místo
  • Pythagoriáda - 6. ročník (okresní kolo) 6 žáků​​​​​​​ 9. místo Š. Svojitka
  • Pohár rozhlasu - st. žáci 10 žáků​​​​​​​  1. místo
  • Recitační soutěž (školní kolo) 1. místo A. Průšová E. Pecková E. Klvačová D. Wojnar A. Žádníková
  • Recitační soutěž (oblastní kolo) 3 žáků​​​​​​​  3. místo A. Průšová (kategorie1.-2.tříd) ,1. místo A. Žádníková (kategorie 5.tříd)
  • Atletika - republikové kolostarší žáci( Plzeň )9 žáků​​​​​​​  8. místo

 

Školní rok 2012/2013

září

  • Přespolní běh 32 žáků​​​​​​​ 8. místo

říjen

  • Coca-Cola Školský pohár (zápas proti 1. ZŠ Dobříš) 15 žáků​​​​​​​ postup do dalšího kola
  • Minifotbal - okrsk.kolo - Dobříš 11 žáků​​​​​​​ 1. místo
  • Minifotbal - okresní finále ( Příbram ) 11 žáků​​​​​​​ 4. místo

listopad

  • Futsalová liga 20 žáků​​​​​​​ 7. ročník - 1. místo, 9. ročník - 2. místo
  • Florbal 11 žáků​​​​​​​ ---

prosinec

  • Orion Cup - florbal okrsek - 6.-7.r. 2. místo
  • Orion Cup - florbal okrsek - 8.-9.r. 2. místo
  • Turnaj ve futsalu - divize 2. místo
  • Výtvarná soutěž Den v ZOO školní kolo  1.Z. Prnová 1.B  a N. Polívková 4.A a A. Žádníková 4.A

leden

  • Vybíjená  - okresní kolo - Příbram - 3. ročník (chlapci) 12 žáků​​​​​​​ 3. místo
  • Vybíjená  - okresní kolo - Příbram - 2.- 3. ročník (dívky) 12 žáků​​​​​​​ 4. místo

únor

  • Konverzační soutěž v anglickém jazyce 2 žáků​​​​​​​ 3. místo
  • Minibasketbal - okr. kolo Příbram - 5. ročník ( chlapci ) 6. místo
  • Minibasketbal - okr. kolo Příbram - 5. ročník ( dívky ) 7. místo
  • Basketbal - okr. kolo Příbram - III. kat. ( chlapci ) 7 žáků 3. místo

březen

  • Basketbal - Příbram - 6.-7.r. 3. místo
  • Výtvarná soutěž Bezpečnost v práci - dej zdraví šanci (školní kolo) 1. N. Kocíková 2.A a O. Pelikán 2.A

duben

  • Coca-Cola Školský pohár 2013  1. kolo 12 žáků 1. místo
  • Basketbal - okr. kolo Příbram - IV. kat. ( dívky ) 8 žáků 3. místo
  • Okresní kolo biologické olympiády v Příbrami 3 žáci 5. P. Lásková 7.B
  • Školní kolo literární soutěže Příbram Hanuše Jelínka  - odeslána poezie: L. Kopecká, VI.A, Sofie Michlová, VI.B, Lucie Vášová, VI.B
  • Mc Donalďs Cup - 1.- 3. třídy - (okrsk. kolo) 10 žáků 1. místo
  • Mc Donalďs Cup - 4.- 5. třídy - (okrsk. kolo) 10 žáků 1. místo
  • Atletický čtyřboj - dívky 5 žáků 2. místo
  • Atletický čtyřboj - chlapci 5 žáků 4. místo
  • Coca-Cola Školský pohár (krajské kolo) 12 žáků 2. místo
  • Volejbal - Příbram - chlapci i dívky 8+8 žáků 3. ve skupině
  • Mc Donalďs Cup - 4.- 5. třídy - (okresní kolo) 10 žáků 1. místo 
  • Mc Donalďs Cup - 1.- 3. třídy - (okresní kolo) 10 žáků 2. místo

květen 

  • Pohár rozhlasu mladších žáků 1. místo
  • Pohár rozhlasu starších žáků 1. místo
  • Pohár rozhlasu mladších žákyň 7. místo
  • Pohár rozhlasu starších žákyň 5. místo
  • Recitační soutěž - školní kolo 1. Š.Vernerová a M.Wyrobová aO.Mezera

červen

  • Recitační soutěž - oblastní kolo 3. Š.Vernerová, 2.B
  • Výtvarná soutěž Ochrana člověka za mimořádných událostí, HZS Příbram 2.Ungerová,2.A, 3. M.Lukáš,1.C
  • Atletická všestrannost -okresní. kolo-( 4. - 5. třídy ) 7. 4. ročník, 2. 5. ročník
  • Atletická všestrannost -okresní. kolo-( 1. - 3. třídy ) ---

Certifikáty